Tato žena musela ujít hodně dlouhou cestu, než se stala šťastnou matkou! Je úžasným příkladem toho, že osud vás může zasáhnout v každém věku!

Vždy je velice smutné slyšet příběhy žen, které mají v určitém věku veliké plány, kdy a kolik dětí budou mít a nakonec jim bohužel osud nedopřeje splnit si své sny. Podobně na tom byla i Liz, která se již vzdala naděje na potomky a raději pracovala jako ošetřovatelka v dětské nemocnici. To ještě nečekala, že ji takové rozhodnutí změní život.

Liz vždy snila o tom, že se stane zdravotní sestrou – půjde na vysokou, najde si manžela a bude mít děti i svou vysněnou práci. Když ale dosáhla 40 let a byla stále svobodná, pokusila se otěhotnět vlastními silami. Po několika pokusech umělého oplodnění, se ale stále nic nedělo. Pokračovala tedy alespoň v práci, kterou tolik miluje. Ovšem poté jí byla představena osmiměsíční dívenka s velkýma modrýma očima a Liz se okamžitě zamilovala.

Předčasný porod

Holčička jménem Gisele se narodila předčasně a v nemocnici strávila dlouhých 5 měsíců, protože trpěla syndromem novorozenecké abstinence. Při narození vážila pouhých 500 gramů a v děloze byla vystavena množství opiátů, jako jsou heroin a jiné léky na předpis. Ve třetím měsíci opustila tělo své matky a potřebovala okamžitou pomoc a pěstounskou rodinu. Celou dobu strávenou v nemocnici neměla ani jednu návštěvu.

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

„Budu její matkou a budu ji podporovat. Od chvíle, kdy jsem se s ní poprvé setkala, jsem z ní nemohla spustit oči. Cítila jsem, že ji potřebuji chránit,“ svěřila se Liz. A neváhala ani vteřinu. Ihned podala potřebné dokumenty k opatrovnictví malé Gisele.

Biologičtí rodiče Gisele byli jednou týdně kontrolováni a vyhodnoceni jako neschopní starat se o dítě, což znamená, že veškerá jejich rodičovská práva byla zrušena. Po dlouhých 18 měsících si Liz mohla holčičku konečně osvojit a oficiálně se stát její matkou. „Byl to pocit, který nemůžu ani popsat,“ vypráví Liz. Dívka v Lizině péči vypadá čím dál tím více zdravěji a silněji a my oběma přejeme šťastný společný život.

Podělte se o tento povznášející příběh se svými přáteli a rodinou a vykouzlete jim úsměv na tváři.

Zdroj: en.stories.newsner.com