Slečna použila hotelový trik, který ji naučil otec a zabránila neštěstí. Stojí za to se ho naučit, je možné, že se vám bude hodit

Josie Bowers prožila v 15 letech zkušenost, ze které by běhal mráz po zádech i dospělému člověku. Naštěstí se jí nic nestalo, a to vše díky triku, jenž ji naučil její otec policista. Stojí za to se ho naučit. Je možné, že se v krizové chvíli bude hodit i vám.

Rodinná dovolená mohla dopadnout tragicky

Dívka byla s rodinou na dovolené v hotelu Hilton v Ocean City v Marylandu. Náhle zaslechla hluk u dveří svého pokoje. Zrovna se chystala jít do sprchy. Věděla, že musí jednat rychle. Čtyři roky po incidentu sdílela trik se svými sledujícími na TikToku. „Než jsem se šla osprchovat, slyšela jsem nějaké znepokojivé zvuky. Rozhodla jsem se zkontrolovat, o co jde. Stála jsem tam v ručníku a nějaký muž otevíral dveře,“ vypráví 19letá Josie ve videu na TikToku.

@josiebowers10 #duet with @braccozz #hotel #staysafe #storytime #fyp #oceancity #hilton ♬ Amityville Horror – Scary Halloween Sound Effects – Halloween Sound Effects

Dívka byla vyděšená

“Říkala jsem si, co se děje? Jsem v ručníku a někdo se vloupává dovnitř. Dveře se najednou otevřely a já je jen rychle zabouchla a zaklapla západku,” dodává. Dívka se však zachovala duchapřítomně a použila trik, který se naučila od svého nevlastního otce, který pracuje jako policista.

Falešní zaměstnanci hotelu

Muži za dveřmi přesvědčovali 15letou dívku, že jsou zaměstnanci hotelu a potřebují opravit rozbité dveře. Josie jim nevěřila a věděla, že se s největší pravděpodobností nachází v nebezpečí. “Říkali, že čtečka karet u dveří je rozbitá a že se musí dostat do místnosti, aby ji opravili,” uvádí Josie. Bylo jasné, že o žádné zaměstnance hotelu nejde, protože na sobě měli džíny a trička. Hilton má však nějaké standardy.

Josie si vzpomněla, jak na ní její nevlastní otec apeloval, že nikdy nesmí být sama. “Zakřičela jsem: ‘Hej tati, je tu někdo na opravu dveří.’ Ve chvíli, kdy si mysleli, že nejsem sama, utekli a zmizeli,” poznamenává dívka.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Thesun.co.uk