Těhotná žena si chtěla v ZOO pořídit fotografii s tygrem. Dostala ale mnohem více. Nic takového jste ještě neviděli!

Nikdy bychom neměli podceňovat schopnost zvířat vycítit různé věci. Mají na to mnohem lepší čich než my lidé. Jedním z takových příkladů je Brittany, která byla zachycena, jak se fotografuje v zoologické zahradě s tygrem. Mnoho zvířat žije v současné době v zoologických zahradách z různých důvodů. Přesto, že tygr je zvíře, které by mělo být volně žijící, tento je ubytován v ZOO Potawatomi v Indianě.

Zdá se, že konkrétně tento tygr má v sobě spoustu lásky, což dokázal, když se u něj “doma” objevila těhotná Brittany se svými přáteli. Brittany si chtěla s divokým zvířetem pořídit fotografii, ale nečekala, že dostane mnohem víc. Když si chtěla snímek prohlédnout, její přátelé si všimli, že tygr namířil svůj pohled přímo na její těhotenské břicho. Po chvíli se ozval člověk z party přátel: “Myslíš, že ví, že jsi těhotná?”

Nikdo nemohl přehlédnout, jaký zájem tygr jeví o Brittanino břicho. Rozhodla se proto postavit čelem přímo ke sklu a přistoupit co nejblíže. Podívejte se na reakci zvířete.

Parta přátel neváhala a celý okamžik natočila. Video bylo zveřejněno na internetu a má několik zhlédnutí tisíc od lidí, kteří jsou fascinováni tygřím vnímáním a citem. A vy teď můžete být jedni z nich, otevřete-li si níže uvedené video.

Jak se vám reakce tygra líbila? Také vás dojala? Sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com