Tělo plné škodlivých látek. Příznaky, kdy organismus potřebuje detoxikaci

Člověk je během jednoho roku vystaven až 2,5 miliardám různých chemikálií, které mohou pocházet ze vzduchu, půdy, jídla a pití nebo dokonce i metabolických procesů v našem těle. Z takového zjištění tedy vyplývá, že se naše tělo může snadno přetížit a trpět důsledky všeho, co na něj zevnitř i zvnějšku působí. Proto je nezbytné rozpoznat příznaky toho, kdy je třeba jej pořádně vyčistit od toxinů a jiných škodlivých látek.

Slabost

Cítíte se unavenější než obvykle? Máte potíže s vykonáváním svých každodenních úkolů? Je možné, že je vaše tělo plné toxinů, které se v organismu za určitý čas nahromadily.

Bolest hlavy

Ačkoli příčiny bolesti hlavy mohou být jakékoli, časté bolesti jsou vážným varovným signálem, že tělo potřebuje detoxikaci.

Bolesti svalů

Pokud cítíte bolesti svalů bez známých příčin, pokuste se situaci řešit detoxikací těla.

Nespavost

Špatné usínání nebo časté probouzení mohou být známky toho, že organismus potřebuje detox. Pokud se ve vašem těle nahromadily toxiny, může to ovlivnit váš denní rytmus, což může mít za následek potíže se spaním.

Vyčerpanost

Škodlivé látky berou našemu tělu kyslík a s nedostatkem kyslíku přichází únava i bez zjevné námahy.

Obezita

Máte potíže zbavit se tukových polštářků na břiše? Může se jednat o známku toho, že vaše játra nefungují správně.

Silné pocení

Prvním orgánem, který potřebuje detox, jsou naše játra. Pokud se u vás objeví silné pocení, znamená to, že vaše játra i ledviny jsou zatíženy látkami, které v těle nemají co dělat.

Zavodnění organismu

Jakmile játra a ledviny špatně pracují, tělo zadržuje vodu a některé části našeho těla začnou otékat.

Žluté zuby

Vaše zuby jsou žluté a dech nepříjemně páchne? Tyto příznaky signalizují, že vaše tělo bojuje s příliš velkým množstvím toxinů a potřebuje očistu.

Obrázky: Freepik