Tento muž se toho nebál a rozhodl se otestovat lásku své kočky. Začal předstírat svou smrt a čekal

Kočky jsou v širokém povědomí považovány za sobecké a nevyzpytatelné tvory. Ale najdou se i výjimky! Pokud žijete s jednou, dvěma nebo více kočkami, jistě nám dáte za pravdu, že kočky dokážou projevit k člověku velikou lásku a když je vám nejhůř, poznají to. Přijdou k vám a opřou si o vás svou načechranou hlavu nebo vedle vás prostě jen sedí a dávají vám najevo, že jsou tu pro vás.

Dokonce i Sparta, desetiletá směsice bengálské kočky, jejíž majitel ji s láskou přezdívá „zlá kočka“, dokázala projevit svou měkkou stránku, když její majitel předstíral svou vlastní smrt. Samozřejmě, nezapomněl celou situaci zdokumentovat a fanoušci videa na internetu netrpělivě čekali, zdali se Sparta o stav svého páníčka bude starat či nikoliv. Muž se začal chytat za hruď, děsivě chrčet až náhle padl nehnutě na zem.

Trvalo to jen pár vteřin, než Sparta začala mňoukat, což znázorňovalo narůstající starost. Poté přišla blíže, aby v obavách prozkoumala situaci. Následně se hezky a pohodlně posadila ke svému majiteli.

Ani vy nebudete ochuzeni o tuto situaci. Podívejte se, jak se Sparta zachovala na níže uvedeném videu:

Jak se vám dnešní příběh líbil? Pokud ano, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou, zvláště milovníky koček.

Zdroj: viralnova.com