TEST: Co o vás prozrazuje styl řízení automobilu? Jste lenoch, perfekcionista, zmatkář nebo spadáte do zcela jiné kategorie?

Obvykle se charakter člověka určuje podle jeho vzhledu, zvyků, výrazů obličeje, gest nebo dokonce horoskopu. Kromě toho všeho se ale můžeme podívat také na jeho styl řízení. Pokud chcete otestovat sebe nebo někoho ze svých přátel či rodiny, podívejte se na uvedené obrázky a porovnejte jejich způsob držení volantu. Samozřejmě, je důležité podotknout, že test byste neměli brát příliš vážně, jedná se spíše o subjektivní a trochu vtipný názor, ale i v žertu se skrývá kousek pravdy.

Typ č. 1: Lenoch

Milujete svůj život a chcete, aby byl co nejjednodušší a bezstarostný. Jste minimalisté, vybíráte si spíše kvalitu než kvantitu. Máte jen několik málo přátel a jste si jistí jejich upřímností. S tak jednoduchým přístupem k životu se vám daří neustále se bavit.

Typ č. 2: Srandista

Sklenici vždy vidíte z poloviny naplněnou než prázdnou. Ve vaší hlavě se stále rodí řada šílených nápadů a váš smysl pro humor vám pomáhá dostat se i z těch nejtěžších situací. Díky vašemu charisma jste vždy v centru pozornosti v jakékoliv společnosti.

Typ č. 3: Kliďas

Máte nervy ze železa, takže není snadné vás rozhodit. Nenecháváte se vyrušovat zbytečnými emocemi, ale vždy si jdete za svým cílem, což znamená, že váš život není příliš dobrodružný. Máte na všechno svůj názor, ale neradi se hádáte a spory mezi blízkými se snažíte řešit.

Typ č. 4: Perfekcionista

Jste perfekcionista a snažíte se nedělat chyby. Věnujete pozornost maličkostem a než něco uděláte, důkladně si to promyslíte. Díky takovému přístupu každé vaše úsilí dosahuje úspěchu, na které někteří lidé otevřeně žárlí.

Typ č. 5: Zmatkář

Často panikaříte, když se děje něco neplánovaného. Možná vás ostatní nazývají nejistou osobou, ale jste velmi citliví a hodní. Ve svém životě jen málo riskujete, ale jakmile se cítíte sebejistě, nebojíte se zábavy.

Typ č. 6: Dobrodruh

Váš život je plný vzrušujících dobrodružství, nenudíte se a nenecháte si ujít žádnou příležitost k zábavě. Dá se říct, že žijete naplno.

Typ č. 7: Vůdce

Jste rodilý vůdce, snadno dokážete vést lidi a jste skvělý organizátor. Ovšem dělá vám potíže zapadnout mezi ostatní, protože se neumíte vzdávat a přizpůsobit.

Typ č. 8: Utěšitel

Každý se na vás může spolehnout, víte, jak někoho podpořit v těžké chvíli a zároveň se umíte radovat z úspěchu druhých. Nesnažíte se být vůdcem, ale umíte se postavit sám za sebe.

Typ č. 9: Požitkář

Jste neuvěřitelně sebevědomý a klidný. Ze života si berete jen to, co chcete, aniž byste věnoval pozornost něčemu jinému. Každý den je pro vás dovolenou, máte spoustu kamarádů, s kterými zažíváte mnoho zábavy, ale nikoho si nepřipustíte k tělu.

Typ č. 10: Snaživka

Jste velmi účelná osoba, jasně víte, co potřebujete a co chcete od života. Nevěnujete pozornost překážkám. Jeden by vám vaši vytrvalost mohl závidět. Hravě získáváte nové kontakty a snadno se zbavujete lidí, kteří se o vás nezajímají.

Kde jste se našli vy? Dejte nám vědět do komentářů a sdílejte test s vašimi přáteli a rodinou. Schválně, kam spadají oni?

Zdroj:boom.ms