TEST: Stačí jeden rychlý pohled a výsledek o vás může téměř se stoprocentní přesností odhalit to, co jste o sobě dosud nevěděli

Podle Hermanna Rorschacha, tvůrce slavného testu s inkoustovými skvrnami, lidskou povahu a osobnost určuje to, co na obrázku vidí jako první. Abstraktní díla mohou poukázat na to, co se děje v lidské mysli a také odhalit některé skryté rysy naší osobnosti. Vyzkoušet si to můžete i dnes. Vše, co musíte udělat, je podívat se na obrázek a ihned určit, co vidíte jako první. Ale pamatujte, že se jedná především o hru, což znamená, že byste výsledky, které najdete na konci,  neměli brát příliš vážně. Přesto doufáme, že vás příjemně překvapí.

1.

Rty: berete věci tak, jak jsou a posuzujete je na základě jejich skutečnosti, nesnažíte se měnit nebo analyzovat svět kolem sebe nebo pochopit jeho skrytý význam.

Stromy: jste ambiciózní člověk, který se vždy dívá dál než všichni ostatní, jste perfekcionista a vždy hledáte to nejlepší v každé situaci.

Kořeny: jste extrémně progresivní člověk, jenž se vždy snaží měnit věci k lepšímu.

2.

Dva lidské profily: rádi se díváte na detaily a dáváte přednost utíkání před problémy, jakmile se s nimi setkáte tváří v tvář.

Svícen: rádi se díváte na věci s odstupem a shromažďujete všechny informace, abyste mohli situaci důkladně prostudovat, než se dostanete k problému a jeho řešení.

3.

Krokodýl: občas jste trochu neopatrný a nepozorný k přírodě, jste praktický člověk, který nerad riskuje

Loď: dáváte přednost detailům a vystupování z davu, jste kreativní a jedinečná osoba, ale zkuste si občas svět představit jako celek a neztrácet čas bezvýznamnými maličkostmi.

Ve čtení článku pokračujte na další stránce