TEST: Vyberte první věc, kterou uvidíte na obrázku! Výsledek Vám pomůže s výběrem ideálního zaměstnání!

Všichni jsme jednou čelili otázce: „Čím chceme být, až vyrosteme?“ Spousta dospělých to neví ještě ani dnes. Pokud si nejste tedy jistí, jakou práci si zvolit, nemusíte se bát. Nejste v tom sami. Ne každý test osobnosti vám může pomoci…až nyní! Výběr kariéry není jednoduchý, ale nebojte se. To, že si vyberete jednu cestu neznamená, že už se nemůžete věnovat ničemu jinému, co vás baví. Dokonce se doporučuje měnit zaměstnání jednou za sedm let. Ať už je to pravda nebo ne, my se vám dnes pokusíme vaše rozhodování urychlit pomocí rychlého vizuálního testu osobnosti, jenž vám může ukázat cestu vaší profesionální dráhy.

Stačí se podívat na následující optickou iluzi a věnovat pozornost první věci, kterou uvidíte. Poté si přečtěte, jaké zaměstnání je pro vás nejvhodnější.

Šnek

Pokud jste nejdříve zahlédli šneka, jste typ člověka, který by měl trávit čas na místě, kde se dostane do společnosti lidí. První možností, která by mohla přijít na mysl, je oblast lidských zdrojů, ale samozřejmě to nemusí být vše. Pro vás bude vhodná jakákoliv práce, kde můžete uplatnit svou inteligenci, hlas a schopnost komunikovat s lidmi. Tam uspějete vždy.

Lebka

Umění! To je vaše parketa. Možná, že už teď víte, jaké je vaše umělecké zaměření, jestli je to zpěv, herectví nebo psaní, ale pokud nevíte, vůbec to nevadí. Hledejte v malířství, tanci, zpěvu, psaní nebo uměleckém vzdělání.

Mapa

Pokud jste jako první věc viděli mapu, hledejte v oborech, kde budete moci používat váš analytický mozek – inženýrství, věda nebo architektura. Váš mozek vyniká v řešení těžkých problémů.

zdroj: www.yourtango.com