Tragická nehoda ve vteřině změnila muži život. O den později se ale stal zázrak, ve který nikdo nedoufal

Snad neexistuje nic horšího, než ztráta blízkého člověka. Vyrovnat se s ní může trvat celý život a bolest přesto nikdy nepřejde. Tento mladý otec zažil ve svém životě velkou tragédii a radost zároveň. Ve chvíli, kdy mohl slavit narození svého syna, musel truchlit nad smrtí chlapcovy matky, jež  zemřela při autonehodě.

Vteřina, která všem změnila život

Krátce před pátou hodinou večerní stála 22letá Samantha Russell ve svém voze na křižovatce a čekala, až padne zelená. Když v tu chvíli muž ujíždějící před policií nedbal červené barvy na semaforu, a při plné rychlosti narazil do Samanthina auta. Těhotná Samantha byla jedinou osobou, jež zemřela na následky úrazu při střetu dohromady tří vozů. Následující den její manžel Brandon Russell oznámil narození jejich syna, který přišel na svět předčasně.

Byla by skvělá matka

“Slovy nedokážu vysvětlit ani vyjádřit emoce, které mi nyní prochází hlavou. Sammy nás opustila, ale zanechala po sobě ten nejkrásnější dar života. Samantha by byla fantastická matka. Vždy měla vše naplánované a připravené. Byla největší dříč, jakého jsem znal. Vždy věděla, co říct a udělat, když jsem procházel těžkým obdobím nebo potřeboval radu. Byla tou nejlepší osobou, jakou jsem znal,” napsal Brandon na svůj Facebook. Samantha byla ve 33. týdnu těhotenství, když zemřela.

Péče o syna, vzpomínka na manželku

Řidič, který nehodu zavinil, byl zadržen policií a čelí obvinění z vraždy. Mezitím se Brandon soustředí na péči o syna a vzpomíná na svou zesnulou ženu. “Byla tím nejlepším příkladem toho, jak to vypadá být šťastný. Ukázala štěstí všem, koho poznala. Vždy bude mojí ženou a osobou, na kterou se obrátím, jakmile budu potřebovat poradit. Miluji tě Samantho Russell. Jsi pro mě vším,” dodal.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: People.com