Tři sedadla v letadle obalila fólií, aby se cítila jako v první třídě. Stevard reagoval předpisově a naštvaná žena se stala kontroverzí TikToku

Jednání a nápady některých lidí se mohou zdát nepochopitelné. Nad některými rozhodnutími skutečně zůstává rozum stát. To byl případ i této ženy, která si v letadle vytvořila svůj osobní koutek „první třídy“, když začala sedadla obalovat potravinářskou fólií. Cestující nelenili a neobvyklou situaci natočili na video a zveřejnili na internetu. Uživatelé neskrývali svůj úžas.

Na TikToku najdete všechno

TikTok je v současnosti jednou z nejnavštěvovanějších online platforem, kde miliony uživatelů sdílejí své krátké klipy na různá témata. Tato sociální síť je zdrojem rad, trendů, chytrých triků, ale i nejrůznějších, někdy nevšedních příběhů z běžného života.

@davidbrown6155

A woman purchased 3 economy seats on a plane, intending to wrap them with plastic wrap for a makeshift first-class experience…

♬ Time Machine – Muni Long

Tentokrát se na něm objevilo video, které ukazuje neobvyklou událost v letadle. Rychle si získalo popularitu. Video zachycuje ženu, která si koupila hned tři sedadla v letadle a pomocí potravinářské fólie je oddělila od zbytku kabin pro cestující. Cílem této kreativní intervence bylo vytvořit osobní prostor připomínající luxus „první třídy“.

Šokující komentáře

Překvapivé komentáře pod videem na sebe nenechaly dlouho čekat a není se čemu divit. Překvapivá událost, která se podle autora videa skutečně stala, je nyní hitem internetu. Během krátké doby záznam vidělo přes 1,8 milionu lidí. Komentáře uživatelů byly plné překvapení a nedůvěry. Mnoho lidí mělo problém přijmout, že se taková neobvyklá událost může skutečně odehrát. To vyvolalo vlnu komentářů a diskusí o tomto neobvyklém přístupu k letecké dopravě.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: dexerto.com