Z muže lidským mimozemšťanem. Uřízl si uši a nos, následovalo odstranění prstů a tetování obličeje. Je prý stále na začátku své proměny

Lidé mají různé sny a některé jsou skutečně zvláštní. Jsou věci, kterým většina lidí nerozumí, což byl jistě i případ muže, který se rozhodl, že se za každou cenu stane mimozemšťanem. Má za sebou mnoho operací, které ho změnily k nepoznání. V okolí nyní vzbuzuje strach, jeho rodina jej však nesoudí a podporuje v jeho rozhodnutí.

Z obyčejného muže mimozemšťanem

Anthony Loffredo je muž, který si dal za cíl stát se mimozemšťanem. Aby vypadal jako obyvatel předaleké galaxie, uřízl si nos a uši a podstoupil korekci rtů. Ačkoli se lidé děsí, když ho vidí, jeho matka ho miluje takového, jaký je. Žena je toho názoru, že pokud to jejího syna dělá opravdu šťastným, je potřeba ho podpořit.

Uřízl si uši i nos

Anthony podstoupil operaci, při níž mu uřízli uši a nos, a také mu odstranili horní ret. Také si rozřízl konec jazyka na dvě části, aby vypadal jako hadí. To má však své nevýhody, protože mu znesnadňuje konzumaci jídla a mluvení.

Muž má celý obličej potetovaný černou barvou, včetně očí. Pod kůží má implantáty, které připomínají malé výrůstky. To však není jeho poslední akce. Muže čeká v rámci projektu „Black Alien Project“ ještě mnoho ošetření. Realizováno je zatím jen 23 % z něj. Plánuje nechat si odstranit kůži z těla a nahradit ji kovem. Dojde také k úpravám paží, nohou, prstů a zadní části hlavy. Kolik peněz tyto operace stojí, není známo. Dá se však očekávat, že to není malá suma.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: nypost.com