Tvar nohou může napovědět, jak moc je žena vášnivá

Je-li muž zaujat nějakou ženou, většinu času tráví jejím pozorováním, ať už jde o fyzický vzhled, nebo o to, jaké typy filmů má ráda či jakou hudbu poslouchá. Porozumění řeči těla a lidské anatomie nám může pomoci získat jasný obraz toho, na jaký typ člověka se zrovna díváme. My dnes budeme hovořit o tom, co všechno může tvar nohou vypovědět o ženách. Budete sami překvapeni, jak moc takový popis může být pravdivý. Tvar nohou nemusí definovat pouze charakter, ale také sexuální chování ženy.

Můžete to zkusit nejdříve u sebe, stačí, když si položíte nohy velmi blízko k sobě a podíváte se do zrcadla.

Typ A

Nohy k sobě přiléhají a mají mezi sebou jen jednu mezeru začínající u kotníků a končící mírně nad středem lýtek. Existuje celkem rozšířené přesvědčení, že čím menší vzdálenost mezi nohama, tím je žena v posteli pohodlnější. Takové ženy jsou zpravidla velmi něžné. Přitahují muže svou jemností a ženskostí. Jsou velmi plaché a vyžadují, aby muž byl ten, kdo převezme iniciativu. To může být pro sexuální vztah velmi nebezpečné, protože se muž může začít velmi brzy nudit. Ženy s tímto typem nohou by se měly snažit být více aktivní.

Typ B

Nohy se navzájem dotýkají pouze u kotníků. Tyto ženy chtějí získat nové zkušenosti a v sexuálním vztahu mají rády hry. Jsou odvážné a dobrodružné. Jsou připravené převzít vedení ve vztahu, což může být občas problém, protože přílišná odvaha může pánské pohlaví vyděsit. To je důvodem, proč se takové ženy musí naučit kontrolovat samy sebe.

Typ C

Stehna jsou blízko u sebe, ale holeně se nedotýkají. Ženy s tímto typem nohou jsou velmi něžné a romantické. Ale jakmile jim popustíte uzdu, mohou se proměnit v divoké kočky.

Typ D

Nohy se vzájemně dotýkají u stehen, kolenou, lýtek i kotníků. Jedná se o nejrozšířenější tvar nohou. Ženy se chovají přirozeně a v posteli celkem tradičně. Nemají rády experimenty a dávají přednost oblíbeným polohám. Ovšem chce-li partner vyzkoušet něco nového, většinou se nebrání a dopřejí mu to. Muži mají rádi takové ženy kvůli jejich schopnosti dodat jim sebevědomí. Kromě toho jsou tak štíhlé nohy poměrně atraktivní.

zdroj: herbalhouse365.com