Týraná a podvyživená fenka se dokázala sama zachránit tím, že utekla od svého krutého majitele na jedno jediné místo! Kam ji její srdce táhlo?

Když se Biscuit, roztomilá fenka, začala objevovat u prahu domu milé Kaylie z Oklahomy, dívka věděla, že zvíře nemůže být šťastné na místě, kde zrovna žije. Krmila fenku pokaždé, jakmile ji přišla navštívit až do dne, kdy se už neobjevila. Celé dva roky se neukázala, až najednou přišla chvíle, kdy ji přišla znovu pozdravit. Kaylie byla v šoku!

Biscuit byla už kdysi velmi hubená, proto jí Kaylie při každém setkání dala něco malého k snědku, ovšem kdykoli ji Biscuit přišla navštívit, vypadala hůř a hůř. Kaylie neměla jinou možnost, než nahlásit její majitele na policii. Od té doby fenku už neviděla! „Myslela jsem si, že se situace možná už vyřešila,“ řekla Kaylie. Domnívala se, že Biscuit našla nový domov nebo byla přestěhována.

Od této chvíle za dva roky se u ní objevil neznámý vyhublý pes – byla to Biscuit. Kaylie měla nejdříve problémy ji vůbec poznat, ale nakonec zjistila, že se jedná o stejnou fenku, která ji před dvěma lety pravidelně navštěvovala. Okamžitě ji vzala k sobě a zavolala policii. Biscuit byla blízko smrti, skrze kůži jí prosvítaly kosti a měla rozsáhlé infekce.

Biscuit utekla od svého krutého majitele na jediné místo, kde se jí dostalo lásky a dobroty. Ke Kaylie domů! Ta se nyní o Biscuit stará a krmí ji, aby dosáhla své váhy. „Věřím, že se naše cesty měly zkřížit,“ tvrdí Kaylie.

Vzdejte hold zvířecím hrdinům, jako je Kaylie, a sdílejte tento příběh mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com