Učitel ztratil hlavu a začal brutálně bít studenta jako smyslů zbavený. Zasáhnout museli spolužáci

Při šokujícím incidentu, ke kterému došlo v jedné ze škol, učitel brutálně napadl svého studenta, protože si myslel, že se vyjadřuje příliš hlasitě. Místo toho, aby chlapce napomenul nebo mu napsal poznámku, vrhl se na něj jako smyslů zbavený. Kdyby studentovi nepomohli spolužáci, mohla se stát tragédie.

Agresivní učitel napadl studenta

Během lekce angličtiny se učitel místo toho, aby chlapce pokáral nebo mu napsal poznámku do sešitu, na něj vrhl jako smyslů zbavený. Nikdo nic takového nečekal. Muž ho nejprve urazil, pak chlapci vytrhl židli a začal ho bít. Ostatní studenti nezůstali lhostejní a násilně odtáhli agresivního pedagoga od svého kamaráda. V důsledku útoku potřeboval chlapec pomoc záchranářů.

„Stál před ním a urážel ho. Můj syn v tu chvíli přestal mluvit, protože mu to tak nakázal učitel, ale najednou zpoza něj vytáhl židli a začal bít moje dítě,“ řekl televizi rozrušený otec napadeného studenta.

Chlapec potřeboval lékařské ošetření

Chlapec utrpěl četná zranění, včetně modřin a poškození nohy, které mu nyní brání v pohybu, k chůzi potřebuje berle. Agresivní učitel byl poslán na nucenou dovolenou a bylo zahájeno oficiální vyšetřování. Otec oběti je pobouřen skutečností, že učitel dosud nečelil vážným následkům a doufá, že výsledky vyšetřování povedou k jeho definitivnímu vyloučení ze školy.

Upozornění: Obsahuje drastické záběry. Video je omezeno věkem 18 let.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: chron.com