Ustaraná fenka vedla svou majitelku do blízkého lesa. Tam se jí naskytl pohled na něco zcela neobvyklého!

Banner, služební fenka ženy jménem Whitney, je obvykle přátelská a bezstarostná, ale jednoho dne se zdálo, že se z nějakého neznámého důvodu velmi trápí a je rozrušená. Následně si Whitney uvědomila, že se jí Banner snaží vést do nedalekého lesa. Fenka byla tak nesvá, že Whitney neváhala a nechala se tahat za oblečení až na místo určení.

Tam se Whitney naskytl úžasný pohled – uprostřed lesa, kam prosvítaly sluneční paprsky, stála papírová krabice a uvnitř se tísnilo sedm drobných novorozených stvořeních, která se stěží držela při životě. Banner se začala chovat jako pravá matka. To bylo o to zajímavější, když zjistíte, že nenašla krabici se štěňátky, ale s koťátky!

Banner se nejen snažila přivolat pomoc, ale dokonce vzala jedno z koťat do tlamy s výrazem, který říkal: „Postarám se o ně, přísahám!“ Whitney zvedla krabici a vyrazila domů s Banner těsně za patami. Fenka si ihned osvojila svou novou roli matky a s pečlivostí a péči začala koťata očišťovat a byla neustále po jejich boku.

Koťata byla naprosto v pořádku, zřejmě je někdo uložil do krabice a prostě je zanechal uprostřed lesa. Ten někdo si pravděpodobně myslel, že je tam nikdo nenajde a zemřou. Ale to nepočítal s Banner!

Sdílejte tento krásný příběh mezi svými přáteli a rodinou a šiřte tuto zvířecí lásku ve svém okolí.

Zdroj: addictingstories.org