Už znáte nano houbičky? Nevšední zázrak, se kterým vyčistíte troubu, boty i počítač

Melaminová, zázračná nano houbička je jedním z největších vynálezů lidstva za poslední dobu. Jedná se o houbu, se kterou setřete všechno, doslova gumuje skvrny, mastnotu i špínu. Je vyrobena z melaminové pěny, jež je na dotek měkká, ale její abrazivní (brusné) vlastnosti fungují lépe než smirgl papír. Jestli si nyní říkáte, že její hlavní nevýhodou budou stopy škrábanců na povrchu, jste na omylu. Za jejím použitím můžete vidět jen čistotu. Pokud byste rádi dostali nějaké nápady, jak s ní zacházet, podívejte se na následující tipy.

Vyčistěte si bílé plátěné tenisky

Máte tenisky, které kdysi byly bílé a nyní připomínají spíše blátivě šedou? Přejeďte je několikrát mokrou nano houbičkou a věřte, že budou vypadat tak, jak jste si je kdysi přinesli z obchodu.

Zbavte se oděrek na dřevěných podlahách

Permanentní značky na podlaze z tvrdého dřeva vás neustále dohánějí k šílenství? Žádné strachy, je skutečně velmi snadné se jich zbavit pomocí vlhké nano houbičky. Nejdříve ji ale otestujte na malém kousku podlahy, abyste zjistili, zdali neodstraňuje i lak.

Váš sporák bude vypadat leskle a nově

Vaření a čištění sporáku je věčným tématem každé ženy. Chcete-li si ušetřit čas i nervy, přejeďte nano houbičkou několikrát po sobě na povrchu sporáku. Plotna se bude lesknout novotou během pár vteřin. Stejně tak můžete houbičku použít na vnitřek a dvířka trouby.

Funguje i na stříbro

Neexistuje žádný způsob, jak by vám běžná houbička na nádobí mohla pomocí s leštěním stříbrných příborů. Ovšem s použitím nano houbičky je to doslova hračka.

Vyčistěte si notebook a klávesnici

Myjete si ruce před nebo po použití klávesnice? Pokud jste jako většina z nás, odpověď bude znít ne. A to také znamená, že všechny nečistoty, bakterie a mastnota, jež ulpívají na naší kůži, končí na klávesnici. Naštěstí se toho všeho můžete zbavit s nano houbičkou. Udělejte pár jemným tahů po klávesnici a notebooku a máte vyhráno. A prevence? Myjte si ruce.

Dobrá je i na žehličku na vlasy

Všechny vlasové přípravky, které se hromadí v našich vlasech, se mohou nacházet také na žehličce nebo kulmě. Mastnoty a zbytků vlasových produktů se můžete zbavit pomocí nano houbičky.

Znáte zázračné nano houbičky? Jaké máte zkušenosti vy? Dejte nám vědět své zkušenosti do komentářů a nezapomeňte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.