Věříte si natolik, abyste udělali krok ke svému cíli? Vaše nitro vám napoví

Co se týká dosažení našich cílů a získání alespoň trošky štěstí, zpravidla jsme my sami svými největšími nepřáteli. Mnohokrát nám selhání z minulosti brání v dalšímu kroku vpřed a ztrácíme důvěru ve své vlastní schopnosti. Bojíme se činit důležitá rozhodnutí, najednou je pro nás vše příliš riskantní. Pokud nevíte, zdali v sebe vkládáte dostatečnou důvěru, vyberte si jednu z karet a zjistěte, zdali jste schopni ve svém životě provádět důležité změny.

Karta č. 1

Zdá se, že se řídíte svou vlastní pravdou, ale ve skutečnosti jste často jen rozmarní. Z hrdosti odmítáte rady od lidí, kteří vás milují, a chtějí vám pomoci. Za údajným sebevědomím se v pravdě skrývá strach a tvrdohlavost, což vám brání v dalším růstu.

Karta č. 2

Naučili jste se důvěřovat svému instinktu a následovat svou pravdu. Samozřejmě víte, jak naslouchat lidem, kteří vám dávají rády z dobrého úmyslu, jste pokorní a dokážete ignorovat názory, jež vám škodí. Jste dostatečně moudří a sebevědomí, abyste mohli jít svou vlastní cestou.

Karta č. 3

Bojíte se neúspěchu a jste velice podezřívaví, co se týká rozhodnutí na základě vaší vlastní intuice. Proto se necháváte příliš ovlivňovat ostatními lidmi. Musíte se naučit milovat sami sebe, odpouštět si své chyby a mít větší jistotu ve svou inteligenci. Jakmile začnete pracovat na zlepšení sebeúcty, dosáhnete toho, co chcete.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Namastest.net