Věrný pes odmítal opustit tělo svého zesnulého pána. Každého, kdo se přiblížil, odehnal

Bývalý australský hráč kriketu Andrew Symonds, jehož tragická smrt 14. května otřásla světem, měl skutečně velmi loajálního psa. Psi jsou milující, starostliví a mají nejčistší srdce až si někdy říkáme, že si lidé lásku těchto věrných stvoření nezaslouží. V době nehody doprovázeli hráče kriketu dva jeho psi. Ti přežili a jeden z nich odmítl opustit tělo jeho milovaného majitele.

Nikoho nechtěl pustit ke svému pánovi

Jeden ze svědků uvedl, že štěně odmítalo opustit tělo svého pána a neustále vrčelo, pokud se někdo přiblížil k mrtvému hráie kriketu. Australský Courier Mail citoval jednoho ze svědků, který řekl: „Když jsme tam dorazili, viděli jsme auto převrácené dolů a v něm muže. Jeden ze psů byl velmi rozrušený a nechtěl svého pána opustit. Jen zavrčel pokaždé, když jsme se s ním pokusili pohnout nebo se k němu přiblížit. “Můj partner se pokusil dostat Symondse z auta a položit ho na záda. Byl v bezvědomí, nereagoval a neměl puls,“ dodala svědkyně.

Hvězda byla jediným cestujícím

Smrtelná nehoda se stala v australském Queenslandu na okraji oblasti Townsville. Policie nehodu vyšetřuje, ale postupně se se začaly vynořovat podrobnosti. Dvojnásobný vítěz Světového poháru byl jediným cestujícím. Podle policejního prohlášení hvězda kriketu naposledy vydechla krátce po 23:00, když auto sjelo z vozovky a převrátilo se.

Zranění byla neslučitelná se životem

Záchranáři se pokusili oživit 46letého řidiče a jediného pasažéra, který však na následky zranění zemřel. Rok 2022 byl pro kriketový svět tragický. Symonds je třetím bývalým australským hráčem kriketu, který zemřel poté, co v březnu v Thajsku zemřel na infarkt Shane Warne a bývalý brankář Rod Marsh stejně tak na infarkt.

Úvodní obrázek: Se souhlasem rodiny Symonds, Zdroj: Dailymail.co.uk