Znamení zvěrokruhu, která jsou výjimečně klidná ve stresových situacích. Tyto lidi chcete mít po svém boku, když jde do tuhého

Vypořádat se se stresem není šálek čaje pro každého. Je to něco, co spouští pocity nervozity, úzkosti a navozuje velké napětí, a proto pokud máte hyperaktivní osobnost, je pravděpodobné, že situaci nezvládnete. Někteří lidé jsou však vybaveni vlastnostmi, aby zvládali stres dobře. Dokážou zachovat klid, zůstat vyrovnaní a také snadno překonat obtížné situace.

Býk

Býci mohou být tvrdohlaví, ale jsou trpěliví a docela vyrovnaní, pokud jde o stresové situace. Spíše než aby šli hlavou proti zdi, rádi postupují pomalu a řeší jeden problém po druhém. Proto problémy nejčastěji překonávají úspěšně.

Váhy

Váhy jsou vyrovnaní lidé, rozumní a skvělí v řešení problémů. Většinou se vyhýbají konfliktům, které jsou obvykle zdrojem stresu a úzkosti. Ale pokud se náhodou ocitnou ve znepokojivých situacích, dbají na to, aby vše zvládli s rozvahou.

Střelec

Lidé patřící do tohoto znamení zvěrokruhu jsou velmi bezstarostní a dobrodružní. Neradi setrvávají v krizové situaci, dokud není extrémně důležitá. Ale pokud se někdy dostanou do bodu, kdy je stres neúnosný, zvládnou vše s velkým klidem.

Kozoroh

Kozorohové jsou velice praktičtí při zvládání stresu. Rádi zachovávají chladnou hlavu, dokud se věc nevymkne z jejich rukou nebo je mimo jejich kontrolu. Jsou psychicky velmi silní a trpěliví a dokážou okamžitě hledat řešení.

Ryby

Pokud jde o Ryby, tito jedinci jsou velmi citliví, a proto je pravděpodobně zasáhne i sebemenší maličkost. Stres však není něco, co by je výrazně ovlivnilo. Namísto toho, aby byli přepracovaní, nacházejí způsoby, jak zůstat v klidu a uchýlit se k lidem, na které se mohou spolehnout.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com