Video návod nanášení make up jako profesionál. Takto získáte bezchybnou pleť

Vizážista Wayne Goss je také známý jako Brush Guru (Štětcový guru) pro své fantastické make-up dovednosti. Má milióny sledujících po celém světě, kteří se chtějí naučit nové techniky pro zlepšení vzhledu pomocí přirozeného líčení. Nedávno přišel s video návodem, jak nanášet podkladovou bázi jako profesionál.

Nanášejte make-up jako profík

Wayne je známý tím, že poskytuje kosmetické tipy, návody na líčení a recenze o čemkoli souvisejícím s péčí o pleť a make-upem. Wayne sám sebe ve většině svých tutoriálů představuje jako modela, na němž názorně ukazuje, jak se líčit. V tomto videu sdílí techniky aplikace podkladové báze.

Typ pleti

První věc, o které Wayne mluví, je typ pleti. V závislosti na typu pleti se kroky líčení liší. Pokud máte mastnou pleť, je lepší použít místo hydratačního krému primer. Důvodem je, že zvlhčovač dodává pokožce těžký vzhled. Pokud hledáte silné krytí, můžete naopak hydratační krém použít.

Wayne používá štětec k nanášení podkladového krému na pokožku. Nejprve nanese tečky produktu na pleť, poté rozetře podklad na čelo, tváře a celý obličej. Nakonec navrhuje, aby lidé s velmi suchou pletí používali k nanášení podkladové báze houbičku k tomu určenou namísto štětce.

Nevynechá jediný kout

Pilně pracuje s podkladem na konkrétních místech obličeje, aby vše rozetřel rovnoměrně. Wayne uvádí, že dává přednost tomu, aby pleť vypadala realisticky, nechce, aby byl kosmetický produkt na pleti příliš viditelný. Tvrdí, že pokud střed vašeho obličeje vypadá bezchybně, zbytek automaticky začne působit dokonale. Po nanesení podkladové báze štětcem Wayne vezme suchou houbičku na make-up a lehce s ní potře pleť.

Trik s papírovým kapesníkem

Pak Wayne vezme papírový kapesník, přiloží ho na houbičku a znovu jím lehce poklepe pokožku očních víček, aby z podkladu odstranil přebytečný maz. Potom přidá trochu korektoru do vnitřních koutků oka a také trochu pudru. Tak make-up vydrží déle. Poté, co Wayne použil tvářenku k přidání barvy na obličej, přitlačil houbičku na mastná místa. Uvádí, že make-up potřebuje údržbu průběžně během dne, žádný nevydrží celý den, i když vám to některé produkty na obalu mohou slibovat.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com