Voják, parašutista nebo embryo? Jaká je vaše oblíbená pozice spánku a co všechno může prozradit o vaší osobnosti. Najdete tu vaši?

Každý z nás má svou oblíbenou polohu, v které dokáže usnout jako miminko, ovšem možná bychom naší populární pozici měli věnovat větší pozornost, jelikož naše spánkové návyky toho mohou spoustu prozradit o našich osobnostních rysech.

Poleno

Lidé, kteří spí v poloze polena, jsou známí jako přátelští, bezstarostní, oblíbení a velmi důvěřiví. Takovým lidem se přezdívá “sociální motýli”.

 

Pozice plodu

Lidé, kterým je nejpohodlněji v této přirozené poloze plodu, jsou označováni jako osoby s hroší kůží – zvenčí mají velmi tvrdou skořápku, ale uvnitř jsou velmi citliví. Obvykle se stydí při prvním setkání, ovšem poté se dokážou rychle otevřít ostatním lidem a uvolnit se.

Voják

Ti, co spí v pozici vojáka, jsou velmi klidní lidé a dokáží nastavit sami sobě i ostatním lidem vysoké standardy. Jsou velmi přísní a dodržují striktně morální kodex.

Na boku s rukama před sebou

Lidé, kteří spí v této pozici, jsou trochu komplikovaní – v podstatě jsou velmi otevření, ale zároveň cyničtí, pomalí a podezíraví, jakmile se mají pro něco rozhodnout.

Parašutista

Tito lidé jsou odvážní a společenští, ale ve většině případů se neumí vypořádat s kritikou nebo pošetilými situacemi.

Našli jste se v některé z těchto poloh? Odpovídá vaší osobnosti? Pokud se vám článek líbil, sdílejte jej mezi svými přáteli a rodinou, ať se i oni o sobě něco dozví.

Zdroj: faithpanda.com