Vojenský veterán u sebe nosil fotografii své první lásky dlouhých 75 let. Myslel si, že už ji nikdy neuvidí, ale život mu připravil veliké na sklonku života úžasné překvapení!

Říká se, že člověk na svou první lásku nikdy nezapomene. Důkazem toho je zcela určitě tento vojenský veterán K.T. Robbins, který se v době druhé světové války bezhlavě zamiloval do francouzské dívky Jeannine. 

Zatímco byl v roce 1944 24letý K.T. poslán do severovýchodní Francie, stačil poznat 18letou Jeannine. Ovšem krátce poté, co se spolu tito dva poprvé setkali, si museli říci sbohem, protože K.T. byl poslán na východní frontu. K.T. ujišťoval Jeannine, že se pro ni vrátí, ale okolnosti tomu chtěli jinak. Vrátil se tak do Ameriky a pokračoval ve svém životě. Jedinou vzpomínkou na Jeannine pro něj byla černobílá fotografie s její podobiznou.

Jeannine také pokračovala ve svém životě ve Francii, ale přesto doufala, že se jednoho dne její pravá láska vrátí. Jak se říká, naděje umírá poslední a v tomto případě je to skutečně pravda. Tito dva se opět setkali, i když až za dlouhých 75 let. I po takto dlouhé době bylo z jejich shledání jasné, že jejich láska nikdy nevyhasla.

Francouzská televizní stanice pozvala K.Tho do Francie na 75. výročí Dne-D, vylodění v Normandii. Při cestě obdržel 97letý K.T. informaci, že se podařilo Jeannine najít ve francouzském domově důchodců. “Vždycky jsem tě miloval. Nikdy jsi z mého srdce nezmizela,” řekl K.T. během jejich dojemného setkání. 

Vzpomínky na jejich bolestivé loučení opět vyplavaly na povrch, když si Jeannine vzpomněla na okamžik, kdy její láska musela odejít. “Když odjel, samozřejmě jsem plakala a byla jsem velmi smutná. Přála bych si, aby se po válce nevrátil do Ameriky,” přiznala Jeannine. K.T. byl ženatý se svou ženou Lillian celých 70 let až do její smrti v roce 2015, zatímco Jeannine se vdala v roce 1949 a porodila 5 dětí svému manželovi, který už také zemřel. Když se K.T. a Jeannine opět setkali, slíbili si, že se zase brzy uvidí. “Jeannine, miluji tě, holka,” řekl K.T. 

Podívejte se na dojemné setkání po 75 letech:

Sdílejte tento úžasný příběh a šiřte lásku těchto dvou lidí kolem sebe. Jsou velikou inspirací pro nás všechny.

Zdroj: en.stories.newsner.com