Všechny pohledy svatebčanů tentokrát nemířily na krásnou nevěstu, ale na ženicha. Jeho reakce, když viděl svou budoucí ženu procházet uličkou, rozplakala všechny po celém světě!

C.J. a Lexi se potkali v roce 2013, krátce poté, co C.J. znovu potvrdil svou duchovní víru. Svatba se konala pár let po jejich prvním setkání a svatební video, které bylo na sociálních sítích zveřejněno až rok po obřadu se stalo naprostým hitem internetu. A to nejen kvůli oslnivé kráse nevěsty, ale především pro ženichovu dojemnou reakci, když svou budoucí ženu poprvé uviděl a jeho proslov, v kterém můžete slyšet jeho cestu k nalezení pravé lásky.

“Pravdu, kterou jsem se dozvěděl, je, že prožívání lásky a porozumění lásce jsou dvě naprosto odlišné věci,” říká ženich. Záběry na budoucí manželský pár, jak si vzájemně vyměňuje sliby, chytá každého za srdce. A nejvíce moment, kdy Lexi vejde do místnosti a prochází uličkou k oltáři.

Lexi kráčí mezi svými rodiči a C. J. v ten moment propukává v ten nejšťastnější pláč. Jako by všechna slova radosti na tomto světě nedokázala vyjádřit to, co C. J. právě prožívá. C. J. věří, že to celé není o čekání na tu pravou ženu, ale o tom být tím pravým.

Jedna z věcí, kterou si oba novomanželé udržují jako velmi cennou, je jejich víra. Oba přiznávají, že to je právě to, co je přivedlo dohromady.

Pokud patříte mezi beznadějné romantiky, podívejte se na níže uvedený krátký svatební film. Připravte si kapesníky, začínáme:

Jak se vám dnešní příběh o lásce líbil? Také si myslíte, že je třeba více takových? Sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou a šiřte tuto čistou radost dvou lidí.

Zdroj: stories.thebl.com