Vyzkoušená metoda, jak zatočit se pocitem studených nohou. Pomůže obyčejná rýže

Studené nohy v chladných měsících podzimu a zimy jsou velice častým jevem, zvláště pokud je vás krevní oběh o něco pomalejší. V takovém případě se studeným nohám nevyhnete a budou vás trápit poměrně často. Ovšem každý problém lze řešit a my bychom vám rádi poradili, jak si pomoci od studených nohou.

Problém s krevním oběhem

Během chladného období je přirozené, že vás vaše nohy studí, pokud ale stále chodíte ve vlněných ponožkách i po příchodu jara a léta, rozhodně neváhejte navštívit svého lékaře. Může se jednat o problém s krevním oběhem, který by se neměl zanedbávat. Pokud vás ale trápí studené nohy pouze během zimy a stále se nedokážete zahřát ani v ponožkách ani v dece, zkuste tento jednoduchý trik s rýží.

Zapojte do boje obyčejnou rýži

Vezměte pár tlustých ponožek a každou do poloviny naplňte rýží. Vložte je na 20 vteřin do mikrovlnné trouby. Pokud nebudou dostatečně teplé, nechte je tam dalších 20 sekund. Nikdy ale nepřekročte 1 minutu, abyste rýžová zrna nespálili. Než vyjdete ven, vložte si teplé ponožky s rýží na pár minut do bot. Jakmile je vytáhnete, rychle nazujte vyhřáté boty. Tímto trikem můžete zabránit tomu, aby byla vaše chodidla v chladu a studená.

Obrázky: Freepik