Zakopáváte doma o prázdné krabice od bot? Využijte je na tyto zajímavé nápady

Krabice od bot, kam se podíváš! Patříte mezi lidi, kteří si rádi pravidelně obohacují svůj botník o nový pár bot, ale nevíte, co se všemi těmi krabicemi? Využít je můžete ve své domácnosti v podstatě jakkoliv – jako úložiště na věci, které nevíte, kam odložit, jako krabici na otevřené sáčky s kořením nebo staré fotografie. Způsobů je nespočet, ale my si dovolujeme přijít s něčím trochu zajímavějším. Podívejte se na následující nápady, jak využít prázdné krabice od bot.

Nabíjecí stanice

Nabíjecí stanice pro kutily! Nejprve do krabice vytvořte díry, kterými protáhnete kabely USB a další dráty. Připojte je k nabíjecí desce umístěné uvnitř krabice. Poté na kabely připevněte barevné štítky pro lepší vzhled a orientaci.

Nástěnné police

Chcete-li získat úložné prostory navíc, není nic jednoduššího, než vzít spodní díl krabice od bot, natřít nebo nastříkat barvou hodící se do vašeho interiéru, případně ozdobit vzorovaným papírem a jinými doplňky a umístit nad psací stůl nebo do předsíně. Samozřejmě do těchto polic nemůžete uložit nic těžkého, ale například klíče, doklady nebo kancelářské potřeby či další drobnosti jsou ideální.

Organizér

Místo poliček si můžete také vyrobit organizér, který zůstane na vašem pracovním stole. Do krabice vyřízněte trojúhelníky na každé straně, přeložte a zajistěte boky páskou. Vložte do krabice a ozdobte dle svého vkusu. Poté si můžete do organizéru uložit vše, co potřebujete uspořádat.

Organizér drátů, kabelů a šňůr

Máte doma mazlíčka, který si rád pochutnává na různých kabelech? Schovejte je do organizéru vytvořeného z krabice od bot. Vezměte ruličky od toaletního papíru a vložte do každé kabel, šňůru nebo drát, které potřebujete uschovat. Kreativitě se meze nekladou, organizér i ruličky si můžete ozdobit dle chuti.

Jak se vám dnešní nápady líbily? Pokud máte nějaké své, podělte se o ně s námi v komentářích a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: wisebread.com