Záludná ilustrace, která způsobuje chutě a hlad. Najdete v množství surovin skrytou okurku?

Záludná ilustrace nedá spát mnoha uživatelům internetu. Optický kvíz je nápadem ilustrátorky Sally-Ann Heron, která, jak sama uvedla, měla občas problém na svém vlastním výtvoru rozluštit skrytý hlavolam. Máte-li rádi obrázkové testy, sami si zkuste rozluštit uvedenou záhadu. Ale pozor, dlouhodobé hledání způsobuje chutě a hlad.

Bludiště ingrediencí

Nejnovější vizuální hlavolam vás přiměje spíše počítat znázorněné suroviny než kalorie. Ve směsici ingrediencí, z nich můžete poskládat lahodný hamburger, je někde ukryta okurka. Někdy, ani sama autorka obrazu občas neví, kde by mohla být.

Stále zapomíná, kam přesně ji zakomponovala, což svědčí o tom, že test není jednoduchý. Navíc dlouhodobé hledání ve vás vzbudí pocity hladu, což je skvělá reklama pro kurýrní službu doručovací jídlo, pro niž byl kvíz navrhnut.

Nenechte se odradit

Zkuste si obrázkový test sami. Bohužel vám neporadíme, sami máme stejný problém jako autorka. Otestujte se stejně jako zbytek veřejnosti. Mluvčí kurýrní společnosti Deliveroo pro rozvoz jídla uvedla: „Zaznamenali jsme trend těchto hlavolamů a mysleli jsme si, že by bylo skvělé otestovat naše zákazníky i zbytek veřejnosti.“

Úvodní obrázek: Deliveroo/SWNS, Zdroj: Metro.co.uk