Zaměstnanec kurýrní služby se rozhodl neznámé ženě shrabat sníh na verandě. Jeho gesto ale znamenalo mnohem víc než jen čistou verandu!

Manžel Leigh Anne zemřel po sedmiměsíčním boji s rakovinou ve věku 42 let. Mladá žena se tak stala nejen vdovou, ale i matkou samoživitelkou vychovávající tři malé děti. Uprostřed kruté zimy, kdy sousedství zůstalo pod vrstvou sněhu po ošklivé sněhové bouři, se pneumatiky u Annina auta vypustily. Bohužel neměla dost síly povolit ventily, aby je mohla znovu naplnit, ale naštěstí si všimla Briana.

Brian byl zaměstnancem kurýrní služby FedEx, kterého již párkrát potkala v okolí, jak rozváží zásilky. I Leigh Anne pár balíčků přivezl. Brian byl velmi milý a laskavý muž a rád Leigh Anne pomohl s jejími potížemi. Po krátkém rozhovoru, když se dozvěděl smutný osud této rodiny, věděl, že Leigh Anne musí nějakým způsobem pomoci. Už bylo dost bolesti a stresu v jejím životě. Brian jí chtěl pomoci, i kdyby to měla být jen maličkost.

Poté, co znovu napustil pneumatiky u auta, rozhodl se ženě pomoci i s domem. Vzal do ruky lopatu a dal se do práce. Všiml si totiž všeho toho navátého sněhu na verandě domu. Kamerový zvonek zachytil celý moment laskavosti, kdy Brian odhazuje sníh kolem domu. Jeho dobrota a ohleduplnost roztavila srdce tisíců lidí, kteří záběry viděli poté, co je Leigh Anne sdílela na sociální síti. „Kamerové zvonky nezachycují pouze zloděje,“ napsala pod svůj příspěvek. Bůh žehnej tomuto muži.

Podívejte se na úchvatné video plné laskavosti:

Co říkáte na tento akt dobroty a soucitu? Neváhejte jej šířit mezi svými přáteli a rodinou prostřednictvím sdílení tohoto článku.

Zdroj: faithpanda.com