Zanzibar – skrytý klenot turistů v Indickém oceánu

Objevovat krásné destinace světa, kde si můžeme užívat života naplno, je jednou z nejkrásnějších činností vůbec. Vybrat ale perfektní místo, kam se vydat, může být často velmi obtížné. My pro vás dnes máme jeden tip – Zanzibar, malý kus ostrova v Tanzánii. Jedná se o jedno z nejoblíbenějších prázdninových míst, kam můžete vyrazit jak s rodinou, tak s přáteli. Překrásné pláže s bílým pískem, křišťálovou lagunou a neuvěřitelnými skalními korálovými útesy v hlubokých modrých oceánech. A proč je takovým klenotem, který vás donutí se vrátit?

Nádherné pláže

Zanzibar je ideálním místem, kde si můžete vychutnat kousek ráje na krásných plážích. Není to jen vodní sport v ohromném oceánů, který přitahuje většinu turistů , ale také šnorchlování, které vás odláká od opalování na pláži.

Světová kuchyně

Zanzibar je jedinečnou kombinací lidí, pocházejících z různých kultur, které doprovází i jejich národní kuchyně. Jídlo na Zanzibaru je perfektní směsí portugalských, indických a středovýchodních pokrmů. První příčku na místním jídelníčku si právem drží čerstvé mořské plody.

Jedinečná směs kultur

Na Zanzibaru můžete najít jedinečnou směs různých kultur, které se vytvořily v období obchodních vztahů s ostatními zeměmi. Můžete vidět širokou škálu amerických, arabských, indických perských a evropských vlivů.

Prozkoumejte zanzibarskou historii s živými barvami

Zanzibar je opravdu krásné místo, které má bohatou historii a živou kulturu. Je považován za více než 20 000 let staré obydlené místo, které je zároveň hlavním přístavem na ostrově.

Příjemné podnebí a romantická atmosféra

Zanzibar je vhodnou prázdninovou destinací, kde zůstává skvělé počasí po celý rok. Je také považováno za jedno z nejvíce romantických míst, kde můžete trávit čas s vaší drahou polovičkou. Pokud chystáte svatbu, Zanzibar je perfektní pro naplánování svatební cesty. Prožijte krásné chvíle se svou milou nebo milým na krásných plážích Zanzibaru.

zdroj: banter.fun