Zapomenutý nevlastní sourozenec princů Williama a Harryho. Celý život se straní mimo pozornost veřejnosti

Po dlouhou dobu se svět soustředil na téměř každý detail života princů Williama a Harryho, dětí zesnulé princezny Diany a krále Karla III. Od jejich narození přes dospívání až po jejich manželské životy byly všechny jejich pohyby zdokumentovány a vysílány po celém světě. Nicméně, aniž by to mnozí tušili, královští princové mají ve skutečnosti ještě sestru, která se straní veřejného života a shonu kolem britské královské rodiny.

Pohádkovou svatbu sledoval celý svět

Dne 29. července 1981 se princezna Diana a princ Charles vzali v katedrále svatého Pavla v Londýně. Svatba byla opravdu dokonalým pohádkovým momentem, i když bohužel neměla šťastný konec. Dianě bylo pouhých 20 let, když se provdala za Charlese, kterému bylo 32. Přestože se znali několik let, Diana později prozradila, že se pár viděl pouze 13krát, než oznámil své zasnoubení.

Šťastné oznámení prvního těhotenství

Čtyři měsíce po jejich velké svatbě princezna Diana oznámila, že je těhotná s princem Williamem. Princ William se narodil 21. června 1982 jako nejstarší syn tehdejšího prince z Walesu Charlese a jeho tehdejší manželky Diany, princezny z Walesu. Už jeho narození bylo symbolickým okamžikem. Druhý den ráno jeho rodiče představili novorozeného prince světu na schodech nemocnice St. Mary’s, kdy byly pořízeny jeho první veřejné fotografie. William se připojil ke svým rodičům na jejich první královské cestě v roce 1983, a to ve věku pouhých 9 měsíců, kdy tehdejší 3členná rodina cestovala do Austrálie a na Nový Zéland na 6týdenní návštěvu.

Na cestě byl nejmladší syn

Prince Harryho také není potřeba představovat. Jako nejmladší syn krále Karla III. a princezny Diany se Harry doslova narodil v záři reflektorů. Ve skutečnosti se jeho první focení konalo den po jeho narození, jak je v královské rodině tradicí. Harry se narodil 15. září 1984, stejně jako princ William v nemocnici St. Mary’s v Londýně v Anglii. Kdykoli se dítě narodí do královské rodiny, je tradicí, že rodiče umožní veřejnosti rychle pohlédnout na rodinu, když opouští nemocnici.

Zapomenutá nevlastní sestra

Na koho se však stále zapomíná a čí fotografie při odchodu z porodnice zřejmě nikdy neuvidíte, je zapomenutá nevlastní sestra obou princů. Její jméno je Laura Lopes a je to dcera vévodkyně Camilly a důstojníka britské armády Andrewa Bowlese Parkera. Laura se vyhýbá pozornosti veřejnosti, celý svůj život se drží v ústraní. V roce 2006 se provdala za Harryho Lopese, s nímž má dvojčata Louise a Guse a 10letou dceru Elizu, která dokonce byla jednou z květinových dívek na svatbě prince Williama a Kate.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Apost.com