Žárlivý muž řešil svou frustraci vůči kojící manželce nepochopitelným způsobem. Bez zranění vyvázli pouze shodou náhod

Žárlivost je příšerná vlastnost. Ale aby manžel žárlil na své vlastní novorozené dítě? To je mimo chápání zdravého člověka. Ovšem i takové neuvěřitelné příběhy se dějí. Muž z Minnesoty se pokusil zastřelit svou manželku, když kojila jejich novorozené dítě.

Obvinění z těžkého zločinu napadení

Nicholas George Lehmeier, 28letý muž, byl obviněn z těžkého zločinu napadení střelnou zbraní, jenž se udál v červenci roku 2015. Lehmeierova manželka vypověděla, že muž na ni namířil nabitou brokovnici ráže 12, když zrovna kojila jejich čtyřměsíční dítě, a stiskl spoušť jen několik centimetrů od ní. Ale zbraň naštěstí nevystřelila.

Roky týrání

Žena dále uvedla, že několik let snášela týrání ze strany svého manžela, ale nikdy se neodvážila nikomu svěřit, protože ji Lehmeier vyhrožoval zabitím, včetně jejich pěti dětí. Jak se zdá, celý incident byl důsledkem chronické žárlivosti. Muž byl na svou ženu naštvaný, že tráví více času s jejich nejmladším dítětem (čtyři měsíce) než s ním.

Nebyl to jeho první prohřešek

Nejedná se o první podobnou situaci. Celá scéna se měla odehrát krátce poté, co se rodiče vrátili v noci z úřadu pro ochranu dětí a mládeže, kde byl otec usvědčen z napadení jejich sedmiletého dítěte.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Insideedition.com