Zarmoucený dědeček jedl během vnuččiny svatby sám u památníku zesnulé ženy. Moment, který dojal svatebčany k slzám více než samotný obřad

Každý miluje svatby, protože se většinou jedná o skvělou příležitost opět vidět celou rodinu pohromadě, vzdálené příbuzné i kamarády, abychom oslavili všichni společně něčí významný den. Bohužel, někteří jsou tak „vzdálení“, že se nemohou slavnostního dne zúčastnit.

Sahrah se svým manželem Zacherym slavili svůj první den v manželství, když se Sahrah rozhodla vzdát hold své milované babičce „Mawmaw“, jež zemřela v roce 2017.

V ten okamžik ještě netušila, že speciální místo, které pro Mawmaw připraví, vytvoří srdcervoucí okamžik. Naaranžovala bílou židli s fotografiemi Mawmaw a nápisem, který zněl: „Víme, že by jsi tady s námi dnes byla, kdyby nebe nebylo tak daleko“. „Tohle vidět na mé svatbě pro mě znamenalo všechno. Bylo pro mě důležité, aby byla součástí mého svatebního dne, protože jsme si byly velmi blízké a jsem ráda, že jsem to udělala, protože teď vidím, že pro něj to znamenalo ještě mnohem víc,“ řekla Sahrah.

Během večeře totiž zahlédla moment, který ji rozplakal – její dědeček seděl u speciálně vytvořeného babiččina památníku. „Když jsem ho viděla, jak tam sedí, okamžitě jsem začala plakat. Zlomilo mi to srdce a zároveň jsem byla ohromena úžasem, jak moc ji miloval,“ vzpomínala Sahrah.

„Chtěl jsem s ní jen na chvíli posedět a být s ní,“ řekl Pawpaw. Pawpaw a Mawmaw byli manželé 45 let a je očividné, že měli krásný a milující vztah plný zábavy.

Jak se vám dnešní příběh líbil? Pokud se vám zdál tak dojemný jako nám, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com