Zázračné štěně, po kterém touží lidé z celého světa. Čím je tak vyjímečné?

Nikdy není snadné rozhodnout se k utracení zvířete, ovšem v určitých případech je to nezbytností. Čas od času jsou útulky nuceny provést u některých zvířat eutanázii a takový případ nastal i ve státě Iowa. Jednalo se o sedmiměsíční štěňátko jménem Rudolph, který musel být usmrcen. Co je ovšem nejsmutnější – Rudolph měl být utracen z důvodu přeplnění útulku. Ne, protože by byl nemocný. Nicméně to, co mělo být jasným a jednoduchým zákrokem, se ukázalo jako pravý zázrak.

Poté, co byla štěněti podána injekce se smrtící látkou, Rudolph šokoval veterináře. Kříženec labradora a pitbula totiž vstal z mrtvých. Veterinář nevěřil svým očím, že sám upustil od toho, že by se pokusil štěně usmrtit podruhé. Rudolph byl odvezen do jiného útulku, který zveřejnil toto prohlášení: “Eutanizovaný, ale žije! Rudolph je 7 – 8 měsíců staré štěně, jenž už teď má za sebou silný příběh. Nacházel se v přeplněném útulku, což bylo důvodem, proč mu měla být provedena eutanázie. Ale plány se změnily, protože se po aplikaci injekce opět probudil. Díky bohu, veterinář se nerozhodl pro druhý pokus. A tak se objevil v našem útulku v naději, že se ho někdo ujme a dopřeje mu druhou šanci na život. Máte-li zájem o tohoto roztomilého tvora, zastavte se u nás setkejte s Rudolphem osobně.”

Tento příběh se bleskově šířil sociálními sítěmi a brzy se ozvali lidé z celého světa, které posílali žádosti k adopci. Ve skutečnosti, když zaměstnanci útulku dorazili druhý den do práce, zjistili, že mají desítky zmeškaných hovorů od lidí, kteří by se toužili s Rudolphem setkat. “Je to zázračný pes,” řekla zaměstnankyně útulku.

Také byste si nejraději malého Rudolpha vzali domů, pokud byste měli tu možnost? Sdílejte tento jedinečný příběh mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com