Zbavte se ucpaných tepen a zabraňte tak rizikům vzniku mrtvice nebo srdečního infarktu

Mnoho lidí na celém světě trpí příznaky vysoké hladiny cholesterolu, které jsou způsoby zrychleným moderním životním stylem a stresem dnešní doby. To také znamená, že nemáme tolik času věnovat pozornost našemu zdraví. Je-li váš cholesterol vyšší než 4,60 – 6,20 mmol/L, pak byste mohli být vystaveni problémům. Zpracované potraviny jsou plné tuku, který obvykle postihuje všechny tepny, které zůstanou pokryté nejen samotným tukem, ale i škodlivými látkami a chemikáliemi.

Dobrou zprávou ovšem je, že existuje snadný způsob, jak tuto záležitost vyřešit. Prostřednictvím tohoto silného nápoje se tepny odblokují a tím se také sníží hladina cholesterolu i krevního tlaku.

Ingredience:

  • 5 nebo 6 svazků petržele
  • 1 sáček jedlé sody
  • 12 šálků vody
  • 1 kg citrónu

Postup:

Přiveďte vodu k varu a opláchněte mezitím citróny. Nakrájejte je a vložte do vroucí vody. Přidejte jedlou sodu a nechte hodinu odležet. Nasekejte petržel a přidejte do směsi, kterou dále vařte 2 – 3 hodiny při nízké teplotě. Jakmile bude nápoj hotový, přelijte jej do sklenice a uložte do lednice. Vezměte si 4 polévkové lžíce sirupu každý den na prázdný žaludek po dobu 20 dní.

Ucpané tepny jsou jedním z hlavních důvodů mrtvice a srdečního infarktu, ale tento přírodní nápoj vám pomůže při čištění všech ucpaných tepen tuky, toxiny a chemikáliemi. Zároveň ochrání celé vaše tělo před nachlazením, pročistí játra, sníží volné radikály a eliminuje infekce.

Máte i vy problémy s vysokým cholesterolem? Jaké jsou vaše zaručené tipy? Nezapomeňte sdílet článek mezi svými přáteli i rodinou, aby i oni věděli, jak se chránit před mrtvicí a infarktem.

Zdroj: feelhealthylife.com