Zdají se vám sny o pronásledování nebo selhání u testu? Jaké jsou naše nejčastější sny a jaké významy se za nimi skrývají?

Sny jsou velice zvláštní věc, kterou lze popsat jako podvědomé zprávy, jež mohou být často velmi matoucí. Nám všem se občas zdá, jak padáme, pliveme zuby nebo se objevíme na veřejnosti nazí. Jaké jsou nejčastější sny nás všech a jaký význam se za nimi skrývá?

Pronásledování

Sníme o pronásledování většinou ve chvílích, kdy prožíváme těžké situace v našem životě, které mohou znamenat potenciální nebezpečí, a to ani ne tak ve fyzickým smyslu, jako v tom emocionálním. Tomuto případnému nebezpečí jsme pak vystaveni v našich snech. Pokud nás sleduje cizinec, může se jednat o to, že ve svém životě žádáte jasno nebo možná skrýváte tajemství, které vás nutí cítit se provinile. Většinou se jedná o situaci, nad níž odmítáte přemýšlet a sen vás nutí si ji připomenout, abyste řešení dále neodkládali.

Neúspěch při testu

Všichni si jistě pamatujeme ten strašný sen, kdy jsme nepřipraveni na něco důležitého, ať už se jedná o školní test, závěrečné zkoušky v autoškole nebo sportovní soutěž. Tu úlevu po probuzení, kdy si uvědomíme, že to celé byl jen sen, snad ani nelze popsat. Selhání při testu může znamenat nízkou sebeúctu nebo nedostatek sebehodnocení. Budete-li mít vyšší sebedůvěru ve své schopnosti, měli byste se zbavit těchto nepříjemných snů.

Pád

Pravděpodobně nejběžnější nepříjemný sen vůbec. Smysl je poměrně jednoduchý – ztratili jste kontrolu nad situací, o které se domníváte, že jste ji způsobili vy a celé je to vaše chyba. Může se jednat o cokoli, o čem máte pocit, že jste zanedbali. Tento sen však nemusí vždy představovat noční můru. Může totiž také představovat blížící se změnu k lepšímu ve vašem životě.

Nestíháte přijít včas

Někam běžet pozdě a nestíhat je jeden z nejvíce stresujících snů, jelikož je často velmi realistický. Sny o pozdních příchodech jsou obyčejně reakcí na pocit, že ztrácíte kontrolu nad svým životem a zaplavuje vás vlna zodpovědnosti. Takže buď jste převzali novou zodpovědnost, nebo si neumíte dobře zorganizovat váš čas.

Nazí na veřejnosti

Sny o příchodu do kanceláře pouze ve spodním prádle mohou být velmi znepokojující. Význam spočívá ve vašem pocitu zranitelnosti a nemožnosti obrany. Je možné, že jste ve vašem životě prošli zásadní změnou, například zaměstnání, což vám dodalo pocit, že se najednou necítíte tak bezpečně a jistě jako dříve.

Nevěra

Ať už jste vy tím nevěrníkem nebo jste v pozici podváděného, tyto sny nejsou nikdy příjemné ani z jedné strany. Bohužel, o tomto druhu snů se neví tolik, ale předpokládá se, že by mohly znamenat nedostatek pocitu jistoty ve vztahu a obavy z nevěry. Nicméně více pravděpodobné je, že jsou důsledkem vašeho výběru televizních pořadů, filmů a obecných drbů o celebritách.

Setkání s celebritou

Tento sen je asi jediným typem z našeho seznamu, u kterého jsme spíše zklamaní, když se probudíme. Snít o setkání s vaší ikonou může znamenat, že jste spokojeni sami se sebou a nadšeni z vašich vyhlídek na budoucnost. Jednat se může o cokoliv, o vztah, práci, dům atd. Jste prostě spokojení a hlavně ochotní dosáhnout svého cíle.

Plivání zubů

Pravděpodobně ten nejděsivější sen. Plivání zubů ukazuje, že se cítíte nejistě a trpíte nízkou důvěrou. Sen se především týká toho, jak sami sebe vnímáte vizuálně a jak se ve svém těle cítíte. Pokud se takového snu chcete zbavit, měli byste se více zaměřit na něco, co nesouvisí s vaším zevnějškem. Naučte se milovat sami sebe zevnitř.

zdroj: www.auntyacid.com