Žena nabízí neobvyklé služby pro osamělé muže. Za jednu noc si vydělá i desítky tisíc korun

Žena, která si přezdívá Missy Robinson, nabízí všem lidem velmi neobvyklou službu. Za jednu noc si může vydělat i přes 30 000 korun. Informace o jejích službách se již roznesly po veřejnosti, a tudíž na nedostatek zákazníků si rozhodně nemůže stěžovat. Co přesně má tato 43letá žena v nabídce?

Trenérka sebevědomí a terapeutka objímání

Není pochyb o tom, že svět je plný osamělých a smutných lidí, kteří potřebují podporu. V tu chvíli přichází na pomoc Missy Robinson, která si vydělává jako „licencovaná terapeutka pro objetí“. Tato 43letá Australanka je trenérkou sebevědomí a terapeutkou objímání, stejně jako mluvčí duševního zdraví a velvyslankyně SANE Australia, organizace pro duševní zdraví, která podporuje lidi v nouzi.

Zájemců o terapii je mnoho

Žena v rozhovoru pro portál Gold Coast Bulletin uvedla, že její klienti jsou schopni zaplatit až 10 000 korun za jedno jediné objetí. Zájemci o terapii jsou především muži, kteří se cítí osamělí a potřebují náklonnost. Zákazníci se mohou sami rozhodnout, zdali raději pozvou Missy k sobě domů, nebo si pronajmou hotelový pokoj na jednu noc.

Žádné sexuální služby v tom nehledejte

Australanka zdůrazňuje, že neposkytuje žádné služby sexuální povahy. Je terapeutkou, která objímá lidi v nouzi, dodává jim sebevědomí a zlepšuje náladu. Před provedením služby je podepsána zvláštní smlouva. Zákazníci si díky ní uvědomí, že nemohou počítat s ničím navíc.

Žena věří, že každý potřebuje objetí. Pokud někomu dlouhodobě chybí, je dotyčný frustrovaný a smutný a může být i agresivní či mít sebevražedné sklony. Stojí za zmínku, že Missy v minulosti sloužila v armádě, což přispělo k její diagnóze posttraumatické stresové poruchy a úzkosti. Negativní zkušenosti ji motivovaly založit si takovou živonost a nyní je trenérkou a terapeutkou.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: News24.com