Žena při procházce objevila neznámé zvíře a zachránila ho. Až následné testy DNA odhalily pravdu o jeho původu

Američanka žijící v Pensylvánii se v mrazivém dni vydala na procházku. Nebyla to však běžná vycházka jako jakýkoli jiný den, tentokrát učinila vzácný objev. Narazila na stopy, které naznačovaly, že touto trasou prošel pes. Nebylo by to zřejmě nic zvláštního, ale nikde nebyly žádné známky od bot, pes musel projít sám bez doprovodu člověka. Byla zvědavá a stopy následovala.

Její zvědavost zachránila nebohého tvora

Žena začala být zvědavá a rozhodla se jít po stopách tlapek. A dobře udělala. Jen o pár minut později našla zvláštní zvíře, které nedokázala identifikovat. Bylo však na první pohled jasné, že potřebuje pomoc. Ve tváři mělo velký strach.

Zvíře nakrmila a zahřála

Christina vynaložila velké úsilí, aby toho chudáčka nalákala do svého sklepa. Nejdříve jí zvíře nechtělo příliš důvěřovat, ale zřejmě bylo tak zoufalé a promrzlé, že sebralo své poslední síly a ženu následovalo. Zde jej Christina nakrmila a zahřála.

Využila sílu sociálních sítí

Christina věděla, že v dnešním moderním světě, pokud chcete někoho nalézt, nejlépe fungují sociální sítě. Zveřejnila tedy fotografii zvířete na jedné z platforem a čekala. Povedlo se. Během krátké chvíle se ozvali dobrovolníci z organizace pro záchranu zvířat a okamžitě se s Christinou spojili. Přijeli za ní a zvíře odvezli na veterinární kliniku, kde se mu dostalo potřebné péče.

Po několika dnech se zvíře cítilo mnohem lépe. Odborníci začali provádět testy, aby zjistili, o jakého tvora se přesně jedná. Než však přišly výsledky,  že se jednalo o kojota, utekl a od té doby o něm namají žádné informace.

Úvodní obrázek: Wildlife works – Mount Pleasant, Zdroj: Iheart.com