Žena se provdala za hadrového panáka. Krátce po svatbe ohlásila radostnou novinku, čekají miminko

Brazilka Meirivone Rocha se téměř přes noc stala senzací na sociálních sítích poté, co se provdala za hadrovou panenku jménem Marcelo. Na TikToku sdílela video z jejich svatby a sledující se nestačili divit. Většině lidí připadala situace nepochopitelná a bizarní, ale jak se ukazuje, žena měla k neobvyklému sňatku velmi dobrý důvod. Svatba samozřejmě nebyla skutečná a ona do ní šla jen proto, aby se dostala do televizní show a vyhrála dům.

Pro nový dům všechno

„Chci vyhrát dům pro své děti, aby měli do budoucna zajištěnou střechu nad hlavou. Proto jsem si Marcela vzala,“ vysvětlila žena ve videu na TikToku. Meirivone pravidelně sdílí novinky o svém vztahu se svým „manželem“ na sociálních sítích a jednou z posledních zpráv bylo „narození“ jejich prvního společného dítěte.

Těhotenství s hadrovou panenkou

Sedmatřicetiletá žena prozradila, že s Marcelem “otěhotněla” ještě v době, kdy spolu chodili, proto se rozhodli, že se vezmou, aby se dítě narodilo v úplné rodině. Po svatbě a romantických líbánkách se netradičnímu páru „narodil syn“, který je věrnou podobiznou svého otce. Porod podle Meirivone trval jen 35 minut a po jejím boku byly dvě sestry.

Podle ženy byl porod stejný jako ve skutečnosti. Navíc také řekla, že během „těhotenství“ pár kilo opravdu přibrala. I když je to všechno jen show, Meirivone zjevně bere svou roli vážně, aby vyhrála dům svých snů. Vypadala na snímcích šťastně, když držela své „dítě“ v náručí, i když přiznala, že ne všechno je dokonalé.

Manžel však není dokonalý

„Marcelo má spoustu skvělých vlastností, ale jeho jedinou chybou je, že je líný. Vůbec nepracuje,“ uvedla s tím, že Marcelo je „skvělý a věrný manžel“, který se s ní nikdy nehádá a rozumí jí. Meirivone čelí velké kritice, ale snaží se bránit. „Opravdu mě rozčiluje, když lidé říkají, že to není skutečné,“ řekla. Je odhodlaná držet se svého plánu, dokud nedostane to, co chce.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Ladbible.com