Žena slyšela, jak si o ní dva muži v posilovně povídají. Incident vyvolal na internetu vlnu pobouření

Neobvyklou situaci zažila v posilovně Emily Telesca, 28letá Američanka. Dívka zaslechla dva muže stojící poblíž, jak si o ní povídají a vysmívají se jí. Rozhodla se svůj nepříjemný zážitek sdílet na sociálních sítích. Incident vyvolal na internetu pobouření.

Dívka natočila svůj trénink

Emily Telesca se rozhodla natočit svůj trénink v posilovně. Řekla mužům čekajícím vedle ní, zdali jim nevadí její telefon, že se možná objeví na pár záběrech. Popřípadě s ním může pohnout, aby jim nepřekážel. Nevadilo jim to, ale jeden z nich si neodpustil poznámku. Zeptal se, proč to vlastně dělá.

Jeho slova ji šokovala

„Natáčím video na TikTok,“ odpověděla Telesca. Tady by vlastně mohl celý rozhovor skončit. Ukázalo se však, že vedle stojící muži se rozhodli chování 28leté mladé ženy komentovat. „Podívej se na tu namyšlenou holku, hned tam půjdu a praštím ji činkou,“ řekl jeden z nich svému příteli. Emily mužova slova šokovala. Místo toho, aby předstírala, že neslyší, rozhodla se na mužův komentář reagovat.

Dívka se rozhodla ozvat

„To bylo celkem hrubé,“ zareagovala Emily. V tu chvíli bylo v posilovně trapné ticho. Muži zřejmě nepředpokládali, že Emily slyší jejich slova. Nakonec sdílela svůj příběh na sociálních sítích. Američanka zdůraznila, že se v této situaci cítila velmi nepříjemně. „Tohle je asi ten nejnepříjemnější rozhovor, jaký jsem v životě slyšela,“ napsala ke svému příspěvku.

@emilyesthetic Probably the most awkward conversation I’ve ever had. 😩 #ScreamItOut #TurboTaxAndRelax #gymtok ♬ original sound – Emily Telesca

Uživatelé internetu nevěřili svým očím

Uživatelé internetu byli pobouřeni chováním mužů v posilovně. Jeden z komentujících upozornil, že Emily by tuto situaci neměla brát na lehkou váhu a incident nahlásit personálu. „I když to byl vtip, šlo o násilí. Neměla bys to jen tak nechat být,“ napsal jeden z komentujících. Nechyběly ani komentáře podporující Emily. „Muž si své komplexy s největší pravděpodobností léčí slovním napadáním ostatních,“ uvedl další.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: