U oltáře čekal student s Downovým syndromem. Když nevěsta viděla, co pro ni ženich připravil za překvapení, dojetím se rozplakala

José Victor Flach a Cínthia Bonfante Pereira přesně věděli, co k sobě cítí, a 14. března 2020 si vzájemně oficiálně slíbili věčnou věrnost. Svatba se konala v Caxias do Sul v Brazílii a měla být tradičním církevním obřadem. Magická chvíle byla sama o sobě krásná a dojemná, ale nevěstu čekalo ještě jedno veliké překvapení, které jí mělo vehnat slzy do očí.

Nevěsta nevěřila svým vlastním očím

Manželé stáli u oltáře před knězem, drželi se za ruce a hleděli si do očí, když se náhle otevřely dveře kostela a prošla jimi skupinka dětí, jež mířila přímo ke snoubencům. Cínthia si v šoku dala ruku na ústa, protože děti moc dobře znala. Byla to její třída, děti s Downovým syndromem, se kterými dlouho spolupracovala jako logoped.

Pro ženu děti moc znamenaly

Překvapení připravil ženich, který věděl, jak moc tyto děti pro jeho nevěstu znamenají. Cínthia okamžitě propukla v pláč. Nedokázala udržel slzy radosti, když je všechny viděla pohromadě. Průvod otevřel chlapec s motýlkem, který vedl za ruku družičku ve sněhobílých šatech a za nimi se seřadily další děti. Přijeli dva malí chlapci v malém elektromobilu, takže jejich vstup byl docela efektní. José a Cínthia děti jedno po druhém pozdravili, objali je a prohodili s nimi pár slov, aby se všechny cítily výjimečně.

„Bylo to velmi dojemné, protože jsem dříve požádala kněze, aby umožnil přítomnost dětí, se kterými jsem pracovala, ale on řekl ne,“ uvádí Cínthia. Jak se ukázalo, všechno to bylo součástí překvapení. José už s knězem mluvil a požádal ho, aby řekl ženě ne, protože ji chtěl překvapit.

Fotograf s Downovým syndromem

Svatební fotograf João Vicente se navíc narodil také s Downovým syndromem a tuto zvláštní příležitost zachytil na krásných snímcích. Den poté, co se pár vzal, byla v Brazílii zavedena první opatření, která měla omezit tehdy se objevující epidemii koronaviru, takže dvojice byla nesmírně vděčná, že svůj velký den mohla oslavit se svou rodinou a blízkými.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Mypositiveoutlooks.com