Ženu velmi překvapilo rozrušené chování jejího jinak velmi klidného pitbulla. Při pohledu z okna se jí šokem skoro zastavilo srdce

Pitbull jménem Bruce je dobrý a hodný pes, který normálně nedělá téměř žádný hluk a není úzkostlivý. Ovšem jednoho rána si jeho majitelka Abby všimla, že je z nějakého neznámého důvodu rozrušený a chová se podivně. „Bruce seděl u vchodových dveří, kvílel a čichal kolem sebe,“ napsala Abby na svůj Instagram.

Zřejmě ho tam něco skutečně upoutalo a činilo to pro něj veliký význam, ale co to jen mohlo být? Pes zíral na tmavou postavu, stojící po kolena v rybníku. Byla to polonahá žena a zjevně velmi zmatená. Chvěla se a byla opravdu vystrašená. Zdálo se, že vůbec netuší, kdo je a kde je.

Abby ji okamžitě zabalila do deky a utíkala pro pomoc. Zavolala na policii a pro sanitku. Policisté kontaktovali rodinu ztracené ženy a všichni děkovali Abby za to, že dokázala okamžitě reagovat. Ale pyšná majitelka psa přesně věděla, kdo je skutečně zodpovědný za záchranu této ženy. Byl to Bruce!

„Bez Bruce bych nikdy netušila, že se venku něco děje. Kdyby tam nebyl, nevím, co by se stalo. Netuším, jestli žena uměla vůbec plavat nebo by se utopila,“ sdělila Abby. Psi jsou neuvěřitelná stvoření, vždy můžete očekávat jejich pomoc v nejhorších chvílích.

Sdílejte tento krásný příběh se svými přáteli a rodinou a nezapomínejte, že pitbullové nejsou tak nebezpečná rasa, jak se většina lidí může domnívat.

Zdroj: addictingstories.org