Zhrzená milenka zorganizovala falešnou svatbu, aby vzbudila v bývalém příteli žárlivost. Stálo to za to?

Pokud jste již někdy v minulosti byli součástí opravdu krutého rozchodu, jistě víte, že existuje spousta fází smutku, jak se s ukončením vztahu vyrovnat. V takovém případě je dobré obklopit se rodinou, blízkými a snažit se rozptýlit a dělat, co vás baví. Tato Britka však zašla mnohem dál. Zorganizovala falešnou svatbu, aby vzbudila ve svém bývalém příteli žárlivost.

Druhý dech

Jako první krok pravděpodobně zablokujete veškerý kontakt se svým ex, sociální sítě, telefonní čísla, smažete konverzaci atd. Zkrátka a dobře nesmí zůstat žádné pozůstatky spojení. Jakmile se budete cítit lépe, chytnete druhý dech a ze smutku přejdete ke strategii, kdy chcete bývalému partnerovi ukázat, co ztratil. Nalíčíte se, učešete, obléknete si něco hezkého a vyrazíte se s přáteli pobavit. To všechno samozřejmě musíte zdokumentovat na internetu. V tu chvíli přichází první odblokování.

Žena zašla příliš daleko

To všechno se zdá být možná trochu dětinské, ale věřte, že takové strategie volí většina lidí. Tato Britka však sama přiznala, že zašla ještě o něco dál a zorganizovala celou svatbu jen na oko, aby její bývalý přítel začal žárlit. „Zfalšovala jsem svou vlastní svatbu. Dokonce jsem kontaktovala i profesionálního fotografa,“ uvedla na svém účtu na TikToku. Bez nadsázky lze říct, že žena je skutečnou mistryní ve lhaní.

Kytice, vizážista, fotograf i ženich

Nic nenechala náhodě. Kromě úchvatných bílých šatů a závoje zařídila i profesionálního vizážistu a fotografa. Obstarala si dokonce i obrovskou kytici bílých růží. Navíc žádná svatba se přece neobejde bez ženicha. Toho také našla. S „ženichem“ pózovala před svatebním dortem i u klavíru, kde jí údajně měl hrát milostnou serenádu, zatímco na něj zamilovaně hleděla.

Bývalý partner nezareagoval

Co je na tom všem však nejhorší, že falešná svatba ženu stála nemalé jmění a dle záznamů na sociálních sítích její bývalý přítel všechny její příspěvky viděl a stále nijak nezareagoval. Možná ženě nedošlo, že už nemá příliš smysl kontaktovat někoho, kdo právě vstoupil do svazku manželského.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Mirror.co.uk