Mějte se na pozoru před těmito třemi znameními zvěrokruhu. Umí v člověku číst jako v knize a odhalí každou lež

Také máte někdy pocit, že někteří lidé vám vidí do hlavy? Poznají, když lžete a obecně se před nimi cítíte nesví, protože to vypadá, že v duchu analyzují každé vaše slovo? Je možné, že máte co dočinění s některým z níže uvedených znamení zvěrokruhu. Každý člověk se vykazuje určitými vlastnostmi, někteří se narodili s talentem pro velkou všímavost svého okolí. Tito lidé vám doslova umí číst myšlenky.

Panna

Je až neuvěřitelné, kolik si toho Panna dokáže na druhých lidech všímat. Zpočátku to může vypadat, že je skutečně dobrým posluchačem, proto toho o vás tolik ví, ale nakonec vám dojde, že některé věci jste jí o sobě ani neřekli a přesto je zná. Nenechte se zmást, Panna má v rukávu spoustu triků, jak prokouknout, kdo skutečně jste. Je jako detektiv, vždy se dívá na detaily. Dokáže ve vás číst jako v knize. Dokáže dobře analyzovat stopy a spojovat si jednotlivé body v ucelený kus. Hned si o vás udělá obrázek a většinou se trefí.

Štír

Štír mnohem raději pozoruje, než aby byl pozorován. Proto se snaží mít neustále na ostatními navrch. Často vám o sobě nic neprozradí, i když jste dobří přátelé, protože své pravé já rád drží pod pokličkou. Raději sleduje své okolí a vyhodnocuje situaci. Chrání se tak. Bojí se totiž závazků a zrady, nechce si nechat ublížit, proto raději nosí pomyslné brnění. Jelikož je velice zkušeným pozorovatelem, zná každý váš krok ještě dříve, než jej vůbec uskutečníte.

Kozoroh

Kozoroh využívá své tiché introvertní přirozenosti, aby jen seděl a sledoval, co se kolem něj děje. Umí být velice dobrý v odhalování druhých. Vypadá jako šedá myška, která si jen tak sedí v koutě a moc se nebaví, ale věřte, že se baví velice dobře. Jeho zábavou je analyzování lidí u stolu. Protože má tolik času na čtení řeči vašeho těla, ví o vás více, než byste chtěli.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Yourtango.com