Pět nešťastných znamení zvěrokruhu, která zaznamenají v roce 2022 finanční ztrátu. Patříte mezi ně?

Zpravidla se soustředíme na to, jaké úspěchy v lásce, kariéře či na poli financí s nadcházejícím rokem zažijeme. Ale bohužel pro některé se mohou vyskytnout i špatné zprávy, a sice že mohou patřit k nejchudším znamením zvěrokruhu. Kdo by se na takovou situaci měl připravit a zdali je vůbec možné věci napravit k lepšímu, se dozvíte v následujících odstavcích.

Pět nešťastných znamení zvěrokruhu

Postavení hvězd v roce tygra nebude příznivé pro všechny zástupce zvěrokruhu a v roce 2022 takových bude hned pět. Ovšem nevěste hlavu, jak praví dobře známá pravda – když je někde ztráta, jinde musí být výhra. Potíže s financemi tedy ještě nutně nemusí znamenat negativa v jiných stejně důležitých oblastech, jako je například zdraví, vztahy a harmonie s vnějším světem.

 

Váhy

Finančně budou mít Váhy velice těžký rok. Několik domácích spotřebičů se současně stane nepoužitelnými, což bude neplánovaný vyšší výdaj. Může také dojít ke snižování počtu zaměstnanců, mezi kterými se ocitnete i vy. Všechna tato nemilá překvapení jsou jistě nepříjemná, ale aby byla o něco méně zoufalá, připravte se už teď. Najděte si další příjem a přehodnoťte své utrácení.

Štír

Štír má velice horlivou povahu, jeho vášeň ho dokáže uchvátit natolik, že jednoduše občas ztratí hlavu a nevšimne si, že se stává obětí vlastního finančního dobrodružství. Ovšem i v tomto případě nemusíte panikařit. Zkuste se obrátit na své věrné přátele, pomohou vám, aby nedošlo k neblahému vývoji událostí. Není divu, že se říká, že přátelé jsou cennější než peníze.

Střelec

Střelec preferuje život tady a teď, což znamená neřízené utrácení, které může vytvořit velké díry v jeho finančním polštáři, aniž by si toho včas všiml. Střelec by měl pochopit, že takto to nejde donekonečna. Věci by se rozhodně neměly řešit půjčkou, ale naučením se finanční gramotnosti.

Vodnář

Vodnáře čekají finanční potíže především v první polovině roku 2022. Situace se stabilizuje pouze tehdy, pokud Vodnář sníží své výdaje. V opačném případě zbankrotuje. Bohužel Vodnář má jednu špatnou vlastnost, která narušuje jeho finanční stabilitu – závist.

Ryby

Ryby by v roce 2022 rozhodně neměly nikomu půjčovat peníze, a to ani rodině, přátelům nebo blízkým kolegům. Jinak se nevyhnou velkým hádkám a finančním problémům.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com