Největší blaho je zachumlat se do postele a odpočívat. Znamení zvěrokruhu, která milují spánek více než cokoli jiného

Kvalitní spánek je bezpochyby stejně důležitý jako zdravá strava a fyzická aktivita. Tato trojice představuje zdravý životní styl, který by měl každý z nás následovat. Nebo se o to alespoň pokusit. Někteří jedinci však spánek milují více než cokoli jiného na světě. Preferují jej nad jakoukoli jinou činností, mají-li možnost ulehnout do postele a spát, udělají to nehledě na to, v jaké fázi dne se nacházejí.

Beran

Beran je sice velice společenské znamení zvěrokruhu, ale věříme, pokud mu dáte na výběr, vždy zvolí spánek před bujarým večírkem. Nejraději by dřímal po celý den. Když ví, že na večer má plány, které Berana zdrží od včasného spánku, dožene jej během dne.

Býk

Práce, spánek, práce, spánek, asi tak vypadá každodenní život Býka. Je velice pracovitý, ale to nejlepší, co na něj po práci vždy čeká, je spánek. Někdy rozděluje svůj týden na pracovní dny a dny spánku. To mu pomáhá lépe fungovat. Po každém šlofíku se cítí nabitý energií.

Rak

Raci jsou hodně přemýšliví, neustále nad něčím dumají a dělají si starosti, takže obvykle přes den spí, protože se psychicky unaví.

Střelec

Střelec má dobrodružnou povahu, takže jeho spánkový cyklus není příliš pravidelný, byť spánek miluje. Snaží se tedy odpočinek dohánět kdykoli a kdekoli.

Ryby

Ryby spí opravdu hodně. Spánek je pro ně v podstatě řešení každého problému. Dokážou odříct jakýkoli program, jen aby se mohly prospat. Vůbec nezáleží na tom, jedná-li se o práci nebo zábavu, spánek je číslo jedna.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Indiatimes.com