Znamení zvěrokruhu, která nedokážou skrývat své city. Na těchto lidech vždy poznáte, jsou-li do vás zamilovaní

Láska, cit nádherný a strašlivý zároveň. Když se do někoho zamilujete, začnou se vám potit dlaně, nejste schopní vytvořit kloudnou větu, jste roztěkaní, zkrátka vyzařujete jasné známky toho, že vám druhá osoba není lhostejná, ba naopak. Neovládáte své chování. Některým se daří maskovat své rozpaky, jiným už tolik ne. Zde jsou znamení zvěrokruhu, která dávají druhé osobě jasně najevo, že jsou do ní zamilovaní.

Beran

Berani si nemohou pomoct, svou lásku projevují tolik, že se z nich v danou chvíli stávají zamilovaná štěňata. Okamžitě odpovídají na textovky a udělají cokoli, aby se zalíbili své lásce. Kdokoli se na Berana v takovém jeho rozpoložení podívá, ihned mu je jasné, o co tady jde.

Blíženci

Jsou horlivými vyznavači flirtování a také jsou v něm mimořádně dobří. Vše od nich působí nenuceně. Dokud však nepřijdou na scénu city. Jakmile jsou zamilovaní, hledají jakoukoli příležitost, jak zapůsobit. Někdy to přeženou, což jim zpravidla brání navázat pouto s objektem jejich lásky.

Štír

Štíři hledají ideální příležitost, jak zazářit před svou láskou. Potřebují s ní strávit nějaký čas o samotě, mezi lidmi se jim špatně projevují jakékoli city. Jejich okouzlující osobnost jim však v této chvíli bude bonusem, nemusí se tedy bát trapné chvíle.

Střelec

Věci často berou s nadhledem, což zahrnuje i určitý risk s jejich láskou. Pro Střelce není problém vyznat lásku, dají své city jasně najevo a pokud přijde odmítnutí, své zklamání nenápadně potlačí. Pro Střelce to není nijak velký problém.

Vodnář

I když je o nich známo, že jsou velmi introvertní, dokážou své city dát najevo, a to velice jemným, něžným způsobem. Vodnáři jsou velice dobří v analyzování situace, což znamená, umí vyhodnotit správnou chvíli a správný postup, kdy zapůsobit.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com