Jedinečný humor a schopnost každého rozesmát. Která znamení zvěrokruhu patří mezi krále sarkasmu?

Sarkasmus je velmi chytrý způsob, jak vyjádřit své myšlenky, aniž byste je skutečně vyslovili. Sarkasmus je ideální řešení, jak dát najevo své názory vtipným způsobem. Ne každý však takovým talentem oplývá, tito jedinci jsou ovšem skutečnými králi sarkasmu.

Střelec

Mají velký smysl pro humor. I v těch nejtěžších situacích se Střelci snaží najít lehkou poznámku a rozesmát ostatní. Bez ohledu na to, jak pozitivní mohou být jejich záměry, někdy se odrážejí velmi negativně. Občas neodhadnou situaci.

Vodnář

Upozorňují na to, co je zřejmé, tím, že používají sarkastické poznámky. Mají tendenci na sebe přitahovat pozornost tím, že říkají ty nejsarkastičtější věci. Nebojí se vtipkovat, i když na ně lidé zírají.

Blíženci

Jsou vtipní, chytří a mají skvělý smysl pro humor. Často se brání sarkastickými poznámkami, bodají do lidí, které nemají rádi. Sarkasmus je jejich nejúčinnější zbraň.

Kozoroh

Tito lidé nemají čas věnovat se jiným lidem a naslouchat jejich nesmyslným problémům. Potřebují se soustředit na sebe a na svou práci, jakmile tedy už nemají trpělivost poslouchat ostatní, řeknou něco sarkastického a podlého. Bohužel, jejich humor málokdo chápe, spousta lidí se už k nim nikdy nepřiblíží.

Štír

Škádlí a hašteří se s ostatními, protože mají rádi zábavu a vzrušení, které z toho pramení. Rádi používají ve svých větách sarkasmus, protože udržuje dobrou a veselou náladu. Vidí v něm způsob, jak se spojit s ostatními lidmi.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com