Partnerské rozepře podle horoskopu. Znamení zvěrokruhu, která se neustále hádají. Jste mezi nimi vy nebo vaše polovička?

Každý by si přál mít harmonický domov, kde se člověk může zcela uvolnit a veškeré pracovní starosti hodit za hlavu, dát si nohy nahoru a relaxovat. Cítit se v bezpečí. Některé domácnosti ovšem díky pánovi a paní domu působí jako bitevní pole. Podívejte se na znamení zvěrokruhu, která mají tendenci se celý den se svým partnerem hašteřit.

Lev

Lev často věří, že je středem vesmíru každého člověka, takže je v mnoha věcech, dá se říct, neflexibilní. Protože od svého partnera očekává spolupráci a kompromis téměř ve všech záležitostech, dochází k mnoha hádkám. Ať už je sám nebo v přítomnosti hostů, ani jeden z partnerů nenechá věc jen tak být.

Štír

Štíři jsou známí tím, že mají vždy pravdu. Nebo si to alespoň myslí. Mají tedy tendenci se s partnerem hádat až do krve, jen aby si prosadili svou, i když už sami své pravdě nevěří a možná i ví, že se zmýlili. U Štíra doma hádky nikdy nekončí.

Blíženci

Blíženci mají silný smysl pro sebeúctu. Pokud někdy zaslechnout od svého partnera pomíjivou poznámku, která se zdá být jen tak mimochodem, nenechají ji být, okamžitě zareagují a situaci rozebírají. To často vede k prudkým hádkám i kvůli triviálním záležitostem, jež mohou zbytečně oběma partnerům zkazit den.

Váhy

Nikdo není tak tolerantní jako Váhy. Ale i ony mají své limity. Pokud by se cítili svým partnerem opovržené, vypukne válka slov, která nemá konce. Graduje až do samotného výbuchu obou partnerů. Váhy během hádky umí říkat zraňující věci, které už nemohou nikdy vzít zpět.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com