Znamení zvěrokruhu, která zažijí mimořádně úspěšný červen. Patříte mezi ně?

Červen 2021 bychom mohli závidět několika znamením. Zvláště tato tři zaznamenají výjimečný úspěch, ať už v oblasti lásky nebo práce. Pokud patříte mezi ně, zažijete skvělé týdny, které vám nerozhází ani retrográdní Merkur.

Váhy začnou červen s mocí

Ať už jste svobodní nebo zadaní, v lásce se bude dařit každému, kdo se narodil ve znamení Vah. Možná je to blížícím se létem, které poskytuje tolik skvělých milostných energií. I v práci jde všechno dobře, jste kreativní a práce vám jde od ruky. V tento měsíc se také vyplatí investovat do péče o sebe.

Střelec má úžasné charisma

Všichni jedinci narození ve znamení Střelce mají velké šance na lásku s větrnými znameními, jako jsou Blíženci, Váhy a Vodnář. Jiskry jen létají. To, co dělá Střelce tak výjimečnými, je jejich úžasné pozitivní charisma. Ovšem to není jediný vrchol, který vás v červnu čeká. Mars vám otevře oči a ukáže vám, co pro vám skutečně stojí za to. V práci to znamená nové příležitosti k úspěchu.

Ryby mají na své straně Venuši

Čeká vás nádherný měsíc lásky. Díky podpoře Venuše bude červen pro nezadané Ryby vzrušujícím měsícem. Navíc vás bude v červnu vybízet Jupiter, abyste byli spontánní a otevře vám cestu k novým věcem. Do poloviny měsíce věnujte trochu pozornosti svým energetickým rezervám, abyste chránili své tělo. Pak můžete jet na plný plyn.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Wunderweib.de