Na tyto jedince si dejte velký pozor. V každém vidí konkurenci a nebojí se hrát špinavé hry

Konkurence je nedílnou součástí našeho života. Téměř v každé situaci můžeme zápasit s protivníky, ať už chceme nebo ne. Ovšem někteří jedinci jsou skutečně agresivní, když přijde na toto téma. Pravidla najednou neexistují, je tady jen touha po vítězství. Hrají nečistě a za žádnou cenu si nepřipouštějí prohru.

Beran

Beran je ambiciózní, nebojí se ušpinit. Je schopný po vás házet ohnivé koule, jen aby vás jako konkurenci zničil. Nerad bere něco na lehkou váhu, je stále ve střehu. Musí být totiž tím nejlepším ve svém oboru. Pokud si začnete „hrát“ na jeho hřišti, čekejte nelítostný souboj na život a na smrt.

Býk

Býk je milovník luxusu, proto chce pro sebe jen to nejlepší a nikdo mu to nevezme. Udělá pro to vše. Je velmi agresivní a extrémně tvrdohlavý, potřebuje dělat věci po svém. Ví ale, že nic není zadarmo, tvrdě dře, aby získal to, co chce. O to více nechce nikoho vstupovat mu do cesty, aby jeho snaha nepřišla nazmar.

Lev

Lev je rád nadřazen lidem ve svém okolí. Chce být tím nejlepším a také získat pozornost. V podstatě všechno bere jako jednu velkou soutěž a slovo prohra rozhodně ve slovníku nemá. Ovšem jeho boj je často nečestný, špinavý, takže protivníci se musí mít na pozoru a zachovat chladnou hlavu. Vždy je potřeba myslet na to, že Lev je všeho schopný.

Štír

Zpočátku působí velice tiše, ovšem ve skutečnosti je Štír extrémně agresivní, dravý a soutěživý. Jeho autoritativní osobnost mu pomáhá dělat si věci po svém.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com