Znamení zvěrokruhu se silně vyvinutou intuicí. Vždy budou o krok před vámi

Oplývat dobrou intuicí, to neumí každý. Vycítit určité věci či situace ještě dříve, než se stanou, to je skutečné umění. Obdivuhodné a trochu strašidelné. Ačkoli každý z nás asi zažil takový ten pocit, kdy cítíte, že se něco přihodí, aniž bychom to dokázali vysvětlit, tato tři znamení zvěrokruhu v intuitivním myšlení zvláště vynikají. Možná patříte mezi ně.

Rak

Raci jsou extrémně citliví. Někdy může být jejich neustálý pláč pro blízké okolí až otravný, ale nelze jim upřít jednu věc. Jsou velice vnímaví k okolnímu prostředí. Pokud k nim letí nějaká nepříjemná zpráva, ví o ní několik dní dopředu. Také dokonale přečtou vaše emoce, ještě než vůbec promluvíte. Jsou empatičtí k bolesti druhého člověka, což pro ně může být velice vyčerpávající.

Štír

Štíří sice nejsou těmi nejvhodnějšími jedinci, ke kterým byste se měli přijít vyplakat na rameno, ale to ještě neznamená, že nemají šestý smysl pro vnímání něčeho dosud nevyřčeného, co má teprve přijít. Nedají se oklamat, příliš si uvědomují, co se kolem nich děje. Milují objevování. I když jim neřeknete, co se děje, moc dobře to vědí, vycítí sebemenší problém nebo lež. V jeho přítomnosti se proto můžete cítit poněkud nervózně.

Ryby

Vládnoucí planetou Ryb je Neptun, který ovládá jejich sny, představivost a podvědomí. Ryby jsou velice intuitivní, dobře propojené se svým okolím. Někdy působí, že většinu času létají někde v oblacích a nevnímají realitu, ale je tomu přesně naopak. Moc dobře ví, co se kolem nich děje a vždy jsou o krok před vámi.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com